Michele Morrone, İstanbul’da

HÜSEYİN ALTUN/Milliyet
‘365 Days’ filmindeki ‘Don Massimo Torricelli’ rolüyle geniş kitlelerce tanınan Michele Morrone, gösterim sonrası hayatının nasıl değiştiğini anlatmıştı. 31 yaşındaki oyuncu, “Filmin gösteriminin ardından bir gecede iki milyon yeni takipçiye uyandım ve şu an sokakta yürüyemiyorum” ifadelerini kullanmıştı.

Daha önce verdiği bir röportajda “Türkiye’de bana gösterdiğiniz sevgi ve destek için çok teşekkür ederim. Hepinize çok saygı duyuyorum ve bir gün orada olmak için sabırsızlanıyorum” diyen Morrone, 2021 yazında da iş görüşmeleri için İstanbul’a gelmişti.

İstinyePark’ta objektiflere yansıyan Michele Morrone, muhabirlerin, “Türkiye’yi nasıl buldunuz?” sorusuna; “Perfect (Mükemmel)” diye yanıt vermişti.

Michele Morrone lüks tekne ile Boğaz turunda

30 BİN TL’LİK YEMEK

Geçtiğimiz haftalarda yine Türkiye’ye gelen ve İstanbul gecelerinde boy gösteren yakışıklı oyuncu,önceki gün Beşiktaş’taki bir alışveriş merkezi çıkışında görüntülendi. Ünlü isim, gittiği alışveriş merkezindeki bir mekanda dört arkadaşı ile beraber yemek yedi. Mekanda yaklaşık dört saat kalan Morrone, 30 bin TL hesap ödeyerek daha sonra alışveriş yaptı.

İrem Derici’den dikkat çeken Morrone yorumu
PaYLaŞşşş