HABERLER: Selen Soyder ile Oren Frensez boşandı!

Can Yaman, 2019 yılında Hürriyet gazetesine verdiği röportajda, “Başrol çiftinin libidosunun yüksek olması lazım” diyerek tartışmaların fitilini ateşlemişti. Hatta ‘Hangimiz Sevmedik’ dizisindeki partneri Selen Soyder’e “Selen snob bir kadın, onunla bu yüzden problem yaşadım” diyerek göndermede bulunmuştu. Bu sözlere sosyal medya hesabı üzerinden yanıt veren Soyder ise “Çok şükür ki libidosu düşük, Snop bir kadınım” demişti.

SETE KORUMALARLA GELDİ!

İkili, 2016 yılında TRT 1’de ekranlara gelen dizinin setinde gerilim yaşamıştı. Senaryodaki kavga sahnesi yüzünden çıkan tartışmada Selen Soyder, Can Yaman’ı “Biraz kontrollü oynar mısın, biraz yavaş gelir misin?” diye uyarınca olanlar olmuştu. Bu sözlere sinirlenen Yaman ise “Kolaysa gel de sen oyna” demişti. Soyder de meslektaşına düzgün konuşmasını söylemişti. Bu sözlerle ortam iyice gerilince, Yaman kahve fincanını fırlatmıştı. Yönetmenin araya girmesiyle kavga son bulsa da Selen Soyder, eşinin isteği üzerine sete korumalarla gelmişti. Sonra da yapım şirketine bildirimde bulunup, diziden ayrılmış ve partnerini mahkemeye vermişti.

SELEN SOYDER’E BARDAK FIRTALAN CAN YAMAN’A CEZA!

Beykoz 3. Asliye Mahkemesi’nde görülen davanın hakimi, Yaman’ın suçlu olduğuna hükmetmişti. Can Yaman, hakaret suçundan 87 gün adli para cezasına çarptırılmıştı. Mahkeme, ünlü oyuncunun günlük kazancını ortalama 90 TL olarak belirlemişti. Karara göre; Yaman’ın, cezası karşılığında toplam 7 bin 830 TL ödemesine karar verilmişti.

‘Libido kelimesi çok farklı yerlere gitti’

YEDİ YILLIK EVLİLİK BİTTİ!

2007 yılında Türkiye Güzeli seçilen Selen Soyder, yedi yıllık evliliğini bitirdi. 2015’te nikâh masasına oturan Soyder ile iş insanı Oren Fransez, anlaşmalı olarak boşandı.

ÜNLÜ OYUNCU AÇIKLADI

Uzun süredir haklarında çıkan ‘ayrılık’ haberleri karşısında sessiz kalmayı tercih eden ikiliden Selen Soyder, boşandıklarını sosyal medya hesabından duyurdu.

Alıntı Metni

Selen Soyder’in gençlik fotoğrafı dikkat çekti
PaYLaŞşşş