Defne Samyeli: Bedenimi çok iyi tanıyorum!

Ünlüler dünyasının en çok konuşulan isimlerinden olan Defne Samyeli, “Son 15 yıldır neredeyse yaşlanma etkilerini hissetmiyorum bile” dedi. Şamdan Plus’a iddialı pozlar veren Samyeli, 867 bin takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından yayınladığı mesajda; güzellik sırlarını, spor rutinlerini ve beslenma alışkanlığını anlattı.

“EVDE TRAMBOLİNDE ZIPLIYORUM”

Alıntı Metni

“ABARTTIĞIM DÖNEMLERİN ARDINA KESKİN DÖNÜŞLER YAPIYORUM”

Formda görüntüsü ile övgü alan 50 yaşındaki şarkıcı, “Çok güzel uyurum, en az dokuz saat. Beslenme konusunda da güzel bir denge tutturduğumu düşünüyorum. Bedenimi çok iyi tanıyorum. Güzel yemek yemeyi çok severim, kendimi sevdiğim şeylerden mahrum etmem ama abarttığım dönemlerin hemen ardına mutlaka detoks benzeri keskin dönüşler yapabilirim. Bütün keyif verici şeylere, yemek de bunlara dahil, bağımlı olmamaya özen gösteriyorum. Ben beden-zihin ilişkisi konusunda sanırım çok yol kat ettim. Vücudun işleyişi, duygu ve düşüncelerin biyokimya üzerindeki etkisi, beyin ve hormonlar üzerine o kadar çok okudum ki, kendi fizik bedenim üzerinde bir kontrol sağladığıma inanıyorum” dedi.

‘Ben tercih ettiğim zaman olacak’

“ÖNÜMDEKİ YILLARI HEVESLE BEKLİYORUM”

Eren Talu ile 1995–2011 yılları arasında evli kalan Samyeli, “Son 15 yıldır neredeyse yaşlanma etkilerini hissetmiyorum bile. Bu nedenle yaş konusu endişe boyutunda gündemimde değil. Yaşım ilerledikçe yeni yapabildiklerim, geliştirdiğim yeteneklerim, yeni tecrübelerim beni o kadar heyecanlandırıyor ki korku değil hevesle bekliyorum önümdeki yılları. Mantalite buyken, zaman neredeyse duruyor. Anlıyorum ki çok kişiye bu anlamda faydam dokunacak, bir ilham kaynağı olduğumu görüyorum; kadınlar ve genç kızlar bana her ulaştıkları platformda bunu bana söylüyorlar” ifadelerini kullandı.

SONBAHARA KİTABI ÇIKIYOR

Öte yandan 1991 yılında katıldığı güzellik yarışmasında üçüncü olan tescilli güzel, “Şu ana kadar öğrenip tecrübe ettiklerimi bir kitapta topluyorum, sonbahara yetiştirsem ne iyi olur” açıklamasını yaparak, hayranlarını heyecenlandırdı.

Gonca Vuslateri kayıtsız kalamadı
Haksızlık bu!
PaYLaŞşşş