Hande Soral ile minik oğlu Ali’den yeni kare! ‘Aşk yaşama saatleri’

Son olarak ‘Bir Zamanlar Çukurova’da ‘Ümit’ karakteriyle ekranlarda olan Hande Soral, beş yıl önce kendisi gibi oyuncu İsmail Demirci ile nikah masasına oturmuştu. Geçtiğimiz aylarda takipçilerine hamile olduğunu müjdeleyen güzel oyuncu, bebeklerinin cinsiyetini de düzenledikleri partide açıklamıştı.

Heyecanları günden güne büyüyen oyuncu çift, geçtiğimiz haftalarda Ali adını verdikleri bebeklerini sağlıkla kucaklarına almanın mutluluğunu yaşamıştı. Doğum, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Furkan Kayabaşoğlu tarafından gerçekleştirilmişti.

HASTANE ODASINDA POZ VERDİ

İlk kez anne olmanın mutluluğunu yaşayan Soral, oğlu Ali ile ilk fotoğrafını paylaştı. Eşi ve oğluyla hastane odasında objektif karşısına geçen ünlü isim, gönderisine, “Hoş geldin oğlum…” notunu düşmüştü. Hande Soral’ın paylaşımı 249 binden fazla beğeni ve çok sayıda yorum almıştı.

“OĞLUMLA İLK GÜNÜM”

Bebeklerinin kontrolü için gittikleri hastane çıkışı muhabirlerle sohbet eden çiftten İsmail Demirci, “Ali’yi kucağıma ilk aldığımda çok heyecanlandım. Çok güzel bir duygu. Bu aralar çok yoğun çalıştığım için oğlumla bu ilk günüm ve çok mutluyum. Hande’nin doğumuna girdim, çok heyecanlı ve stresliydi. Hande için daha zordu” demişti.

“Saatler süren bir emek, dile kolay tam 16 saat!”

“EVDE ALİ İLE İLGİLENECEĞİM”

Hande Soral ise “Normal bir doğum oldu. Uzun bir süreçti ama her şey istediğim gibi oldu. Ben doğumu pek hatırlamıyorum. Ali, 52 cm ve 3 kilo 750 gram doğdu. Evde Ali’nin varlığını hissetmek çok güzel bir duygu. Biz ona alışıyoruz, o da bize alışıyor. Gözümü her açtığımda onu görmek çok güzel bir duygu. Bakıcı tutmadık. Anneannesiyle birlikte büyüteceğiz. Altı ay evde Ali ile ilgileneceğim, ondan sonra gelen projeleri değerlendireceğim. Ben hamile olduğum zaman çalıştım, Ali de benimle çalıştı o dönem. İşe başladığımda benimle beraber setlere gelecek ve bana eşlik edecek” diye konuşmuştu.

Birkaç hafta önce oğlu Ali’yle hastane odasında çekilen bir fotoğrafını takipçilerinin beğenisine sunan güzel oyuncu, duygularını; “Bir rüyanın içindeyim bir haftadır…” diyerek, dile getiren güzel oyuncu, eşine; “Sen İsmail Demirci… Yanımda olmasaydın, elimi tutmasaydın başaramazdım. Gözlerine her baktığımda bana olan inancını hissetmekti tek gücüm. Çok seviyorum…” sözleriyle seslenmişti.

“Teyze olmak harika bir duygu”

OĞLUNU KOKLADIĞI ANLARI YAYINLADI

Son olarakoğlu kucağındayken aynadan bir fotoğraf çeken Hande Soral, bu kareyi takipçileriyle paylaşmıştı. Anne olmanın tadını çıkaran güzel oyuncu, dün de oğluyla bir pozunu daha paylaştı.

Pembe elbisesiyle objektif karşısına geçen 35 yaşındaki güzel oyuncu, kucağındaki oğlunu kokladığı anları ‘Aşk yaşama saatleri’ notuyla paylaştı.

PaYLaŞşşş