Esra Dermancıoğlu: Tükeniyoruz tabii ki, insanız!

HÜSEYİN ALTUN / MİLLİYET

Bir döneme damga vuran ‘Fatmagül’ün Suçu Ne?’ dizisindeki ‘Mukaddes’ karakteri ile hafızalarda yer eden Esra Dermancıoğlu, geçtiğimiz aylarda aktif olarak kullandığı sosyal medya hesabında 19 yaşına basan kızı Refia ve ihanet nedeniyle ayrıldığı eski eşi Mehmet Esen’le birlikte videosuna yer vermişti.

Son olarak ‘Bir Küçük Gün Işığı’ dizisiyle ekranlarda olan Dermancıoğlu, kızı Refia’nın bebeklik görüntüsüne şu mesajı yazmıştı:

Alıntı Metni

“YARDIM İSTİYORUM”

Ünlü isim, önceki hafta ise çok konuşulan sosyal medya paylaşımlarına bir yenisini daha ekleyerek; “Tükenmişlik sendromu yaşıyorum” demişti. Oyuncu, dikkat çeken paylaşımında ayrıca takipçilerine; “Psikiyatrlardan yardım istiyorum, fikirlerinizi buraya yazabilirsiniz” sözleriyle seslenmişti.

“SİZLER DE TÜKENMİYOR MUSUNUZ?”

53 yaşındaki Esra Dermancıoğlu, tüm bunların ardından geçtiğimiz gün Etiler’de yer alan bir mekandan çıkarken objektiflere takıldı. Dermancıoğlu, basın mensuplarının sohbet etme isteği üzerine; “Arkadaşlar çalışıyorum, çalışıyorum ve çalışıyorum” diyerek güldü.

Estetik göndermesi gündem oldu!

Oyuncu, ‘tükenmişlik sendromu’ paylaşımıyla alakalı konuşarak, “Öncelikle sosyal medyada yapılan paylaşımlarım ile alakalı fikir hırsızlığına hayır diyorum. Paylaşımıma gelirsek de, tükeniyoruz tabii ki arkadaşlar, insanız. Sizler de tükenmiyor musunuz? Fotoğrafın altına da ‘Daha Dün Annemizin’ şarkısını koydum” dedi ve kahkaha attı.

“ÇOCUĞUM VAR”

Dermancıoğlu, geçtiğimiz haftalarda yaptığı bir açıklamada, “Bekar bir kadını canlandırmak istiyorum” cümleleriyle ilgili soruları da cevaplayarak; “Tabii çok isterim öyle bir kadın karakterini canlandırmak. Hani vardır ya 50 yaşında ya da 60 yaşında hiç evlenmemiş kadınlar, öyle bir rol işte. Psikolojileri farklı olur. Öyle bir karakter değişik ve güzel olurdu” dedi.

Ünlü isim, gazetecilerin “Çevrenizde var mı böyle insanlar?” sorusuna da; “Beni kast ediyorsanız, çocuğum var arkadaşlar. Çevremdeki tabii ki böyle insanlar da var” diye yanıt verdi. Ardından aracına binen oyuncu, oradan ayrıldı.

“SEN BENİ ALDATIYOR MUSUN?”

Öte yandan Esra Dermancıoğlu, Nisan 2021’de Armağan Çağlayan’ın Youtube kanalında yayınlanan ‘Gör Beni’ programına katılmış, eski eşi Mehmet Esen’den ihanet nedeniyle ayrıldığını anlatmıştı:

Alıntı Metni
‘Zayıfla’ eleştirilerine esprili yanıt
PaYLaŞşşş