Üç Kız Kardeş son bölümde beklenen tutuklama geldi

Öykü BADUR / Milliyet.com.tr
Kanal D ekranlarının çok sevilen dizisi ‘Üç Kız Kardeş’, 29 Kasım Salı akşamı 28’inci bölümüyle ekranlara geldi. Türkan, Derya ve Dönüş adlı kardeşlerin hikâyesinin anlatıldığı ‘Üç Kız Kardeş’ dizisinin son bölümüyle ilgili, sosyal medyada #Türmer ve #ÜçKızKardeş etiketlerine çok sayıda yorum yapıldı. Çekimleri Ayvalık’ta devam eden dizinin bir önceki bölümünde torununu Mine’nin öldürdüğünü öğrenen Rüçhan, Mine’yi evden atmış ancak Türkan ona yaptıklarının bedelini ödetmek için eve geri almıştı. 28’inci bölümde ise yaptıklarından dolayı Mine’nin tutuklanması kendisinde büyük bir şok yarattı. İşte son bölümdeki gelişmeler…

MİNE’NİN HER ŞEYİNİ KISITLADI!

Mine’nin, Türkan’ın bebeğini öldürdüğü kanıtlandı. Somer, bunu öğrenince Mine’yi evden atmak istedi. Ancak Türkan araya girdi ve intikamını kendisi almak istediğini ifade etti: Kimsenin ettiği yanına kalmayacak! Sonrasında Somer’le bir oyun oynadı. Amacı Mine’ye suçunu itiraf ettirip, onu hapse göndermekti.

TÜRKAN O FOTOĞRAFLARI YAKTIRDI / İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Adım adım Mine’den intikamını almaya başlayan Türkan, Mine’nin her şeyini kısıtladı. Mine’nin Türkan’ı kıskandırmak amacıyla salona koyduğu aile fotoğraflarını toplattı ve yaktırdı. Bebeğini kaybetmenin acısını yaşayan Türkan, Mine’yi de Kiraz’dan ayırdı.

ARALAR AÇILDI

Mustafa’nın oyunu işe yaradı. Somer’e Özer’in kendisinin de babasını olduğunu gösterdi. Özer ve Somer yüzleşti; ama Somer, bu oyunundan dolayı Mustafa’ya da tavır aldı. Somer babasının annesine ihanetini, Mustafa ise babasının annesiyle neden devamlı görüştüğünü yargıladı. Babaları, her ikisi için de bir hayal kırıklığı oldu.

SOMER BABASINI AFFETMEDİ / İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Rüçhan, Somer ve Özer’in arasının açık olduğunu fark etti. Oğluna nedenini sordu. Somer, başına gelenleri paylaşmasa da her zaman annesinin yanında olduğunu ona söyledi.

Üç Kız Kardeş başarısını sürdürüyor

Ofiste tartışan Mustafa ile Özer’in arasına da Rüçhan girdi. Rüçhan sakinleştirmeye çalıştığı Mustafa’dan babasız büyüdüğü ve gizlice görüştükleri haberini aldı. Ofis dışında Mustafa, Somer’den, aslında çocukluklarında aynı şeyleri yaşadıklarını söyleyerek özür dilese de Somer umursamadı.

RÜÇHAN’DAN ZİYARET

Mesut, bir önceki bölümde Sadık’ın söylediklerini duyup annesi ve babasının öldüğünü öğrenmişti. Mesut, ardından Korman Ailesi’nin evine Türkan’ın yanına gitti. Rüçhan da durumdan endişe ederek Nezahat’e götürdü. Nezahat, Mesut’un yanında olmasından dolayı memnuniyet duysa da Rüçhan’a yakındı. Türkan’ı yanına almasından dolayı Nesrin ve Sadık’ın boşanma aşamasına geldiğini ve buna Rüçhan’ın neden olduğunu anlattı.

RÜÇHAN, TÜRKAN’LA DERTLEŞTİ / İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Rüçhan, boşanma haberini duyunca Nesrin’i ziyarete gitti. Nesrin, Rüçhan’ı istemese de evine aldı; evlilik sorunlarının onu ilgilendirmediğini ifade etti. Kendi evliliğinde başına gelenleri Nesrin’le paylaşan Rüçhan, bu karardan onu vazgeçirmeye çalıştı. Çocuklarının kendilerinin aynası olduğunu ve Nesrin’e kendi elleriyle aynayı parçaladığını söyledi.

BOŞANMA ADIMI

Fatih’in yanından erken saatlerde ayrılan Sadık, boşanma davası için adliyeye gitti. Nesrin, yaptıklarından ve yaşanan olaylardan pişman oldu. Nezahat ile bunu paylaştı ve o da kardeşini davet etti. Mesut’u da birbirlerinde sanan Sadık ve Nesrin, onu Nezahat’ta görünce hem şaşırdı hem üzüldü.

Sadık’tan özür dileyen Nesrin, Sadık’ın boşanma dilekçesini verdiğini öğrendi. Duydukları Nesrin’e zor anlar yaşattı.

SADIK BOŞANMA DAVASI AÇTI / İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

DÖNÜŞ’E ŞOK!

Derya, Dönüş’ü Serdar’ın doğum günü için gelmesi konusunda ikna etti. Özgür her ne kadar eski sevgilisi Ebru’nun peşini bırakmasa da Derya ile iletişimini kesmedi. Doğum günü sürprizi için Ebru’nun evinin anahtarını henüz atmayan Özgür de onlara yardım etti. Derya ve Dönüş gerçeklerden habersizce yardımdan memnuniyet duydu. Serdar eve girdiğinde sürpriz yapıldı; asıl sürpriz ise Serdar’ı Ebru ile gören Dönüş’e oldu.

DOĞUM GÜNÜ SÜRPRİZİNDE ŞOK OLAY / İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

‘Üç Kız Kardeş’in Sadık’ı Reha Özcan’dan samimi açıklamalar

“TESELLİN OLSUN”

Avukat ile görüşen Somer ve Türkan, neler yapabileceklerini konuşmuş ve Mine’yi itiraf ettirme planı yapmıştı. Çocuğunu evden kaçırmak üzere olan Mine’yi Türkan sıkıştırdı ve Mine sinirle her şeyi itiraf etti. Buna Somer ve Rüçhan da tanık oldu. Sonunda Mine tutuklandı. Bebeğinden ayrı kalan Mine, hapse girerek şok yaşadı. Ardından da Türkan, Kiraz ve Somer ile çektirdiği aile fotoğrafını “Tesellin olsun” yazarak, hapishanedeki Mine’ye gönderdi.

MİNE TUTUKLANDI / İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

OYUNCU KADROSU

Yapımını Süreç Film’in yapımcılığını Ali Gündoğdu ve İnci Gündoğdu’nun üstlendiği ‘Üç Kız Kardeş’ dizisinde; İclal Aydın, Reha Özcan, Berker Güven, Özgü Kaya, Almila Ada, Melisa Berberoğlu, Veda Yurtsever, Tayfun Eraslan, Benian Dönmez, Nazlı Senem Ünal, Demircan Kaçel, Vural Şahanoğlu, Hakan Atalay ve Ece Bilgiç rol alıyor.

‘Benim babamdan mı bahsediyorsun?’
PaYLaŞşşş