Serdar Ortaç: Aşk umurumda değil!

HÜSEYİN ALTUN / MİLLİYET
1994 yılında çıkardığı ilk albümü ‘Aşk İçin’ ile profesyonel kariyerine adım atan, pop müziğe birçok hit parça kazandıran Serdar Ortaç, geçtiğimiz gece Etiler’de bir mekanda objektiflere yansıdı. Kapıda basın mensuplarının kendisini beklediğini öğrenen popçu, muhabirleri içeri davet ederek, kendisine yöneltilen soruları yanıtladı.

“MURAT BOZ, GÜLŞEN, ALEYNA TİLKİ VAR”

Yeni projesi hakkında konuşan Ortaç, “Yok, stüdyodaydık. Sonra çıkışta et yemeye gidelim dedik. ‘Proje 2’ albümü geliyor. Başka da bir şey yok. Bu projede Murat Boz var, ‘Ne Olur Gitme’ şarkımı okuyacak. Gülşen var, ‘Mesafe’ şarkımı okuyacak. Aleyna Tilki var, ‘Ayrı Gitme’ şarkımı okuyacak. Güzel, dopdolu bir albüm geliyor” dedi.

“BİR SÜRÜ KONSERİM VAR”

Yaz konserlerinden bahseden şarkıcı, “Her gün dolu. Bugün boş, ilk defa çıktım. Bayramda Kuruçeşme konserlerine ara veriyoruz. Sonra ağustos ayında üç tane daha konserim var. Bir sürü konserim var işte. Bayramda da konserlerim olacak” ifadelerini kullandı.

‘Karabiber’i söylerken sahneden asker kaçağı diye hapse atıldım’

“BORÇLAR BİTTİ”

Serdar Ortaç, “Sürekli borçlarınız konuşuluyordu. Son durum nedir?” sorusuna, “Bitti bitti. Borç bitti, artık konuşacak bir şey yok” cevabını verdi.

“50’DEN SONRA YA ROMATİZMA YA DA EGZAMA OLUR”

Özel hayatı hakkında da açıklama yapan 52 yaşındaki sanatçı, şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni

Bakın serveti ne kadarmış…

“HEPİMİZ YALNIZ YAŞAYALIM, BU DERTLER BİTSİN”

Geçtiğimiz haftalarda Hürriyet gazetesinden Ömür Gedik’e röportaj veren ünlü şarkıcı, Seçil Gür’le ayrılığı hakkında, “Keşke bitmesine izin vermeseydim. 10 numara bir kızdı. Kusursuz bir insandı. Benim dengesizliklerim yüzünden bitti. Kimse zorla istemediğim bir şeyi yaptıramaz bana ama ilişki fedakârlıktır. Kadın sinema ister, gidersin. Fedakârlık yapmamız lazım. Bir kadına ‘Haklısın, olabilir, doğrudur’ dersen, olayı çözersin. Bunu birebir yapıyorum ama fedakârlık yapamıyorum. Bence hepimiz yalnız yaşayalım, bu dertler bitsin. Zaten 50 sene sonra evlilik diye bir şey kalmayacak” açıklamasını yapmıştı.

Ortaç, “Tek eşliliğe ne oldu?” sorusunu ise “Tek eşlilik erkekler kudurmasın diye uydurulmuş bir şey. Çok eşliliği ben hiç sevmiyorum ve tasvip etmiyorum. Zaten hiçbir ilişkim bitmeden bir diğerine başlamadım” şeklinde yanıtlamıştı.

‘Eskinin Acun’uydum!’
PaYLaŞşşş