HABERLER: Hülya Avşar: Karga burunlu seviyorum!

Futbol yorumcusu Kaya Çilingiroğlu ile 1997 yılında nikâh masasına oturup, 2005’te boşanan ve bu evlilikten Zehra adında 24 yaşında bir kızı olan Hülya Avşar, geçtiğimiz hafta yeni şarkısını çıkardı.İddialı sahnelerin yer aldığı klipte Avşar’a, yürüyüş yaparken karşılaştığı ve hiçbir oyunculuk deneyimi olmadığı halde klibinde oynaması için teklifte bulunduğu bir yazılım şirketinde çalışan Murat Altan eşlik etti.

“KAYA’NIN YAN SANAYİSİ”

Murat Altan’ın, Hülya Avşar’ın eski eşi Kaya Çilingiroğlu’na benzerliği dikkatlerden kaçmadı. Sosyal medyada,“Çakma Kaya gibi” , “Aynı eski kocasına benziyor” , “Kaya’nın yan sanayisi” şeklinde yorumlar yapıldı.

“İNANAMADI, DALGA GEÇTİM SANDI”

Geçtiğimiz hafta kendi adını taşıyan tenis turnuvasının gerçekleştiği Akatlar’daki spor kompleksinde görüntülenen Hülya Avşar, yeni şarkısı için jönünü yolda bulduğu hatırlatılınca, şu açıklamayı yapmıştı:

Alıntı Metni

İşte Hülya Avşar’ın bulduğu jön…

“ÇOK MUTLUYUM”

Hülya Avşar, önceki gün Yeniköy’de görüntülendi. Yeni şarkısı ‘Anlatma’yla alakalı konuşan şarkıcı, “Çok mutluyum, keyifli yani. Şarkımız çok güzel oldu, ben de çok seviyorum şarkımı” dedi.

Hülya Avşar: Kaya bana yürüyor!, Kaya Çilingiroğlu’ndan Hülya Avşar’a: ‘Motosiklet hediyesi’ diye yazın!

“BELKİ BENİM TİPİM BÖYLE”

Yolda bulup klibinde oynattığı Murat Altan’ın eski eşi Kaya Çilingiroğlu’na benzerliği hatırlatılınca, “Hiç ilgisi yok. Burnuyla sanki biraz bağdaşlaştırdınız. Bence Kaya da çok yakışıklı ve karizmatik bir adam, net. Gördüğüm en şık giyinen insanlardan biri, en kültürlü insanlardan biri. Onun o karizması hep sapyoseksüel olmasından bahsediyoruz ya… Zaten zeki olan ve davranışlarıyla hayattaki duruşuyla olan herkes benim için en yakışıklı, hoş adamdır. Tipine göre çok fazla karar vermiyorum. Murat da boylu poslu, karizmatik adam. Kameraya yakışır, kameranın seveceği bir tipti. Belki benim tipim böyle. Belki de karga burunlu seviyorum” diye espri yaptı.

“ŞARKICIDAN ÇOK OYUNCUYUM”

Klibinde çıplak görüntüsüyle alakalı konuşan Avşar, “Yalnızlığı anlatabilecek en güzel şey oydu, yazarken. Yalnızlığı çok düşündüm, dedim ki ben böyle bir şey yapayım. Sahneyi çekerken hiç zorlanmadım. Ben oyuncuyum, daha zorlanmam gereken ama zorlandığım şeyler oldu sinema filmleri çekerken. Şarkıcıdan çok oyuncuyum” dedi.

“O KADAR DA PERVASIZ DEĞİLİZ”

Sahneyi çekerken sınırlı sayıda set çalışanın olduğunu belirten Hülya Avşar, “O kadar da pervasız değiliz. Her şeyin bir taktiği var. Yöneten de ben olduğum için her şeyi istediğim gibi organize ettim” dedi.

Hülya Avşar’dan ‘Berlin in Berlin’ itirafı: O sahnede etrafımda üç kişi vardı

HAYRANLARIYLA FOTOĞRAF ÇEKTİRDİ

Röportaj sırasında kendisine ilgi gösteren hayranlarını kırmayan Hülya Avşar, sohbet edip hatıra fotoğrafı çektirmeyi ihmal etmedi.

PaYLaŞşşş

Yorumlar kapalı.