Survivor’da hangi yarışmacı kaç kilo verdi? İşte açık artıma ödülü…

Bir Survivor geleneği olan açık artırma oyununda dün akşam eğlenceli anlar ekranlara geldi. Yarışmacıların ne kadar çok kilo verdiyse ona göre en yüksek parayı alma hakkını kazandığı oyunda erkekler ve kadınlar ayrı ayrı tartıldı.

Buna göre en çok kilo veren dört erkek 1500, sonraki dört erkek 1000, en az kilo veren diğer 4 erkek de 500 peso kazanma hakkı kazandı.

KAZANAN İSİMLER BELLİ OLDU

Kadınların tartılmasıyla en çok kilo veren isimler Asena, Cansu ve Elanur oldu. Üç isim 1500 peso kazandı. Buse, Kardelen ve Merve 1000 peso alırken, 500 pesoyu ise Nefise ve Zeynep kazandı.

Erkeklerde en çok kilo vererek en fazla parayı kazanan dört isim ise Barış, Murat, Alper ve Özgür oldu. Böylece Halil, Aziz, Ertuğ ve Yusuf 1000 peso, Fatih, Osman Can, Batuhan ve Kürşan da 500 peso kazanandı.

İKİ İSİM YİYECEK ALAMADAN AYRILDI

Öte yandan açık artırma sonunda parası yetmeyen iki isim herhangi bir yiyecek alamadan geceden ayrıldı. Parasına rağmen istediği yiyecekleri alamayan Elanur ve Nefise adeta isyan etti.

Bu oyunun ardından eleme konseyi yapılması bekleniyordu ancak fragmanda yer alan detaya göre eleme bu akşam gerçekleşecek.

Survivor’da dokunulmazlık oyunu! Eleme adayı belli oldu , Aşkım Burçe Tunay’ı yıkan haber: Yarım kalmadık biz, mahşere kaldık
PaYLaŞşşş