Haberler: İşte Cüneyt Arkın’ın son kamera arkası görüntüleri

Birçok unutulmaz filme imza atan Yeşilçam’ın ustası Cüneyt Arkın, önceki gece saatlerinde rahatsızlanarak Beşiktaş, Ulus’ta bulunan özel bir hastanede tedavi altına alınmıştı. Eşi Betül Cüreklibatır ve yakınları hastaneye gelmişti. 85 yaşındaki oyuncu, tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

ÖLÜM NEDENİ BELLİ OLDU

Usta sanatçının vefat ettiği hastaneden yapılan açıklamada, “Türk sinemasının değerli oyuncusu Sayın Cüneyt Arkın kalbinin durması sebebiyle ambulansla geldiği Liv Hospital’da bütün yeniden canlandırma çabalarına rağmen hayatını kaybetti. Liv Hospital Ailesi olarak Türk sinemasının dev oyuncusunu kaybetmenin üzüntüsü içindeyiz. Cüneyt Arkın’ın ailesine ve tüm sevenlerine baş sağlığı diliyoruz” denildi.

Arkın’ın vefatı tüm Türkiye’yi yasa boğarken, sanat ve magazin dünyasının ünlü isimleri usta sanatçıya veda mesajları yayınladı. Bu isimlerden biri de ünlü yapımcı Mehmet Bozdağ oldu.

“Filmde olduğum gibi hayatta da yoksuldum!”

“İYİ Kİ YOLLARIMIZ KESİŞTİ”

Bozdağ, son olarak geçtiğimiz yıl ‘Kuruluş: Osman’ dizisinde kamera karşısına geçen Cüneyt Arkın’ın sette çekilen videosunu ve fotoğraflarını paylaştı. Ünlü yapımcı, ilk olarak Arkın ile birlikte çekilen pozlarını yayınladı ve şu notu düştü:

Alıntı Metni

“USTALIĞINI BİR KEZ DAHA KONUŞTURMUŞTU”

Bozdağ, ardından da ‘Kuruluş: Osman’ dizisinde Ak Sakallılar’ın lideri karakterine hayat veren Arkın’ın sette hazırlandığı anların videosunu paylaştı.

Mehmet Bozdağ, paylaşımına; “Pandeminin en zor günlerinde setlere cesur bir dönüş yaptı. Onun için özel ekip kurmuştuk. Koca çınar ustalığını bir kez daha konuşturmuştu. Birlikte yol yürümekten, hasbihal edebilmekten şeref duyduk. Gönlüne, yüreğine, emeklerine sağlık büyük usta. Mekânın cennet olsun” notunu düştü.

Ünlülerden Arkın’a veda mesajları

BURAK ÖZÇİVİT DE PAYLAŞTI

‘Kuruluş Osman’da Cüneyt Arkın ile birlikte kamera karşısına geçen Burak Özçivit ise üzüntülerini “Zor süreçte bile yanımızdaydı.Koca çınar… Seni unutmayacağız” notuyla dile getirdi.

PERŞEMBE GÜNÜ SON YOLCULUĞUNA UĞURLANACAK

Usta oyuncu Cüneyt Arkın’ın cenaze programı belli oldu. Arkın’ın sosyal medya hesabından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

Alıntı Metni
PaYLaŞşşş