Kendall Jenner talebi reddedilince Türkiye’ye gelmekten vazgeçti!

Çocukluk yıllarından bu yana ailesiyle boy gösterdiği reality şov ile şöhrete kavuşan Kendall Jenner, henüz 14 yaşında moda dünyasına adım attı. Kardashian-Jenner ailesinin 26 yaşındaki üyesi, kısa sürede podyumların aranılan isimlerinden olmayı başardı ve ‘En çok kazanan modeller’ listesinde yer aldı.

‘GİZLİ NİKÂH’ İDDİASI

Yaklaşık iki yıldır Devin Booker’la (25) birlikte olan Jenner, geçtiğimiz ocak ayında basketbolcu sevgilisi ile fotoğrafını Instagram hesabından paylaştı. “Hafta sonum” notunu taşıyan gönderi 8.5 milyondan fazla beğeni ve yüzlerce yorum aldı.

Phoenix Suns’ın yıldızının sol elindeki yüzük ise, modelin hayranlarının dikkatini çekti. Bunun üzerine çiftin gizlice evlendiği iddia edilirken; Jenner ile Booker’ın ilişkisi bir anda ‘gizli nikâh’ dedikodusuyla sosyal medyanın gündemine oturdu.

“GEREKEN ZAMAN GELİYORMUŞ GİBİ”

Tüm bunların ardından Kendall Jenner, dijital bir platformda yayınlanan şovları ‘The Kardashians’ın son bölümünde, çocuk sahibi olması için ‘gereken zaman geliyormuş gibi hissettiğini’ söyledi. Söz konusu bölümde 26 yaşındaki güzel, çekimler yapıldığı sırada Şubat ayında dünyaya getirdiği oğluna hamile olan 24 yaşındaki kız kardeşi Kylie Jenner’a hediye almak için alışveriş yaparken görüntülendi.

Jenner, üvey kardeşi Khloe Kardashian’a, “Aman Tanrım, bugünlerde bir bebek mağazasında olmak… Sanki benim de çocuk doğurmam için gereken zaman geliyormuş gibi” dedi.

Kendall Jenner bikinisiyle karlar içinde poz verdi

“STANDARTLARIM VAR”

Ünlü isim, çocuk sahibi olma zamanının geldiğini söylediğinde, Kardashian onu “Hayır, ne konuştuğumuzu hatırlıyor musun? Standartlar” diyerek uyardı. Kendall ise, “Evet standartlarım var, ve onlara yüzde 100 uyacağım. Ama 26 yaşındayım, biliyorsun” cevabını verdi.

Kızı True’yu doğurduğunda 33 yaşında olan Khloe, bunun üzerine 26 yaşın bebek sahibi olmak için geç bir yaş olmadığını savundu: 26 mı? Kendall, bu bebek sahibi olmak için geç bir yaş değil.

GÜVENLİK TALEBİ REDDEDİLDİ!

Dünyaca ünlü ABD’li model Kendall Jenner’ın Türkiye çekimi iptal oldu. Bodrum’da bir markanın mayo ve bikini tanıtımı için objektif karşısına geçmeye hazırlanan 26 yaşındaki yıldızın, kendisine eşlik etmek için devlet yetkililerini koruyan özel bir güvenlik ekibi talebinde bulunduğu iddia edildi.

ÇEKİMİ FRANSA SAHİLLERİNDE GERÇEKLEŞTİRECEK

Jenner’ın bu talebinin, resmi kurumlar tarafından kabul edilmediği ortaya çıktı. Kendisine böyle bir ayrıcalık verilmeyeceği cevabını alan ABD’li model, Türkiye’ye gelmekten vazgeçti. Çekim dışında tekne turu da yapmayı planlayan Kendall Jenner, moda çekimini Fransa sahillerinde gerçekleştirecek.

Kendall Jenner giydiği kıyafet için gelinden izin istemiş!
PaYLaŞşşş