Haberler: Survivor Barış Murat Yağcı, ‘Prestij Meselesi’ filminin kadrosunda

Milliyet.com.tr
Son olarak 2018 yapımı ‘Sosyetik Gelin’ filmine rol alan Barış Murat Yağcı, yıllar sonra sürpriz bir film anlaşması yaptı. Engin Hepileri, Melisa Döngel, Eser Yenenler, Şebnem Bozoklu, Biran Damla Yılmaz ve Çağlayan Topaloğlu’nun ardından Mahsun Kırmızıgül’ün yönetmen koltuğunda oturacağı Prestij Meselesi filminin kadrosuna katılan son isim Barış Murat Yağcı oldu.

SURVİVOR YARIŞMACILARINDAN MESAJ YAĞMURU

Barış, 1.7 milyon takipçisinin bulunduğu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla adından söz ettirmeyi başardı. 31 yaşındaki oyuncu, “Prestij Meselesi filmi için start verdik” mesajı ile setin ilk günü fotoğraf yayınladı. Oyuncu Eser Eyüboğlu, sosyal medya fenomenleri Halil Söyletmez ve Ecenaz Üçer’in yanı sıra eski Survivor yarışmacıları da Barış Murat Yağcı’ya yorumlarıyla destek oldu.

Alıntı Metni

Öte yandan TV8’in sevilen yarışması ‘MasterChef Türkiye’nin jüri üyelerinden Mehmet Yalçınkaya da ünlü oyuncunun Instagram gönderisine, nazar boncuğu emojisiyle birlikte “Kardeşim başarılar dilerim” mesajını yazdı.

Amcasının gençliğiyle karşılıklı sahnesi olacak

“HİLM ABİYE ÇOK BENZİYORMUŞUM”

2023’te vizyona girecek filmde ünlü müzik yapımcısı Hilmi Topaloğlu’nun sahibi olduğu Prestij Müzik’in kuruluş hikâyesinin anlatılacak. 90’lı yıllarda ünlü sanatçıları bünyesinde toplayarak, döneme damgasını vuran Prestij Müzik’in ortaklarından Burhan Aydemir’i Eser Yenenler, eşini ise Melisa Döngel canlandıracak. Hilmi Topaloğlu’nu canlandıracak olan Engin Hepileri, “Çok heyecanlıyım. Gerçek bir hayat hikayesi. Müthiş anılar ve gerçek hikayeler var. Çok benziyormuşum Hilmi Abi’ye, yeni farkettim. Çok mutluyum bu projede yer aldığım için” diyerek, heyecanını dile getirmişti.

“SENİNLE YOLA ÇIKIŞIMIZIN GERÇEK HİKAYESİNİ YAZDIM”

1 Eylül’de sosyal medya hesabından Hilmi Topaloğlu ile çekilen fotoğrafını paylaşan Mahsun Kırmızıgül, ölümünün 19’uncu yılında efsane yapımcıyı unutmamış, “Bazı insanlar ölmezler. Hilmi abim, yanımızda olmasanda, sen hep bizimlesin. Ne zorlu günlerden geçtik. Seninle yola çıkışımızın gerçek hikayesini yazdım. Öyle bir film yapacağız ki sonsuza kadar yaşayacaksın. Hilmi Topaloglu. Saygı ve minnetle” ifadelerini kullanmıştı.

Mahmut Kırmızıgül rolü için sekiz kilo verdi
PaYLaŞşşş