İbrahim Tatlıses konserine hayranları akın etti! Yağmur durduramadı

Demirören Medya Grubu sponsorluğunda ve Poll Production organizasyonuyla gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Açıkhava Konserleri, sahnesinde önceki akşam İbrahim Tatlıses’i ağırladı. Kuruçeşme Açıkhava’da bu sezon ilk kez perde açan müziğin usta ismi, yağan yağmura rağmen 3 saate yakın sahnede kalarak tüm sevenlerine unutulmaz bir gece armağan etti.

“YENİ ŞARKIMI İLK KEZ SÖYLEYECEĞİM”

Konser öncesi basın mensupları ile heyecanını paylaşan sanatçı, “Kuruçeşme’de bu sezon ilk konserim. Bundan şeref duyuyorum. Yeni çıkan şarkımı ise ilk kez bu konserimde söyleyeceğim” sözlerine yer verdi.

SEYİRCİ AYAKTA KARŞILADI

İlerleyen günlerde Almanya’da sevenleriyle bir araya geleceğini müjdeleyen imparator, yaz boyunca birçok yerde konserler vereceğinin mesajını verdi. Ünlü sanatçının sahneye çıkmasına dakikalar kala barkovizyonda yayınlanan kısa vtr’sinin ardından binlerce hayranı Tatlıses’i “İmparator” tezahüratlarıyla ayakta karşıladı.

DUYGUSAL ANLAR YAŞATTI

Konserini yeni single çalışması “Gözleri Bela Kız” ile başlatırken gece boyunca Tatlıses, klasikleri hep bir ağızdan söylendi. ‘Mavi Mavi’, ‘Şemmame’, ‘Kara Üzüm’ gibi kıpır kıpır türküleriyle Kuruçeşme seyircisini ayağa kaldıran Tatlıses, ‘Haydi Söyle’, Bebeğim’ gibi slow parçalarıyla da duygusal anlar yaşattı. Hayranlarının istek parçalarını da tek tek seslendiren imparator, Kuruçeşme seyircisini mest etti.

TATLISES SEVGİSİ YAĞMUR DİNLEMEDİ

Konser sırasında başlayan yağmur ise sanatçının hayranlarını durduramadı. Alanı terk etmeyen binlerce müziksever yağmurluklarla, şemsiyelerle İbrahim Tatlıses’in şarkılarına eşlik ederek eğlenmeye devam etti.

“Benim halkım yağan yağmur altında ıslanırken ben böyle durmam” diyen Tatlıses, sahnenin önüne çıkarak yağmur altında sevenleriyle beraber şarkılarını seslendirdi. Konser alanını terk etmeyen binlerce seyircisi için sahnesini uzatan sanatçı, hayranlarına teşekkür etti.

YOĞUN İSTEK ÜZERİNE TEKRAR BİR ARAYA GELECEK

İbrahim Tatlıses, yoğun istek üzerine 14 Temmuz’da yeniden Paraf Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi’nde hayranlarıyla bir araya gelecek.

Elif Ada Tatlıses: Canım babam elleriyle besler
İbrahim Tatlıses 10’uncu kez dede oluyor!
PaYLaŞşşş