Melek Mosso: Botoks yaptırmam kimseyi bağlamaz

Yıldız Tilbe’nin şarkılarını yeniden yorumlayarak dikkatleri üzerine çeken Melek Mosso’nun geçtiğimiz aylarda Isparta konseri iptal edilmişti. Ünlü şarkıcı, bu konu ile ilgili; “O bir gafletti bence, o yaşadığımız şey. Herkes kendine çıkartması gereken dersleri çıkartıp payını almıştır diye düşünüyorum. Ben bazı eleştirileri kale alıyorum bazılarını almıyorum. Beni desteklemelerine çok mutlu oldum. Çünkü insan bir yerde yalnız olmadığını, daha güçlü hissetmemi sağladı. Ben işimi layıkıyla yapıyorum. Bunun için ne kadar zaman olursa yapacağım. Tabii ki hepimiz insanız, hepimizin hataları, gafletleri olabilir. Önemli olan bunları zamanla tamir edip, bunların önüne geçen işler başarmak. Benim temennim, niyetim çok iyi işler başarmak. Bu ülkenin divalarından biri olmak” açıklamasını yapmıştı.

Isparta konseri iptali sonrası kendisinin yerine Seda Sayan’ın sahne alması hakkında ise Melek Mosso, “Saygı duyuyorum. Herkesin kendi tercihi. Saygı duyuyorum” demişti.

TAKİPÇİLERİNİ GEÇMİŞE GÖTÜRDÜ

Konser maratonu tüm hızıyla devam eden Melek Mosso, son olarak sosyal medya hesabından yayınladığı fotoğraf ile adından söz ettirmişti. Çocukluk yıllarından çekilen bir kareyi takipçileriyle paylaşan ünlü isim, gönderisine şu notu düşmüştü:

Alıntı Metni
Melek Mosso: Şarkılarım insanlar konuşsun diye değil, dinlesin diye!

Mosso’nun paylaşımı takipçilerini ikiye böldü. Bazıları Mosso’nun estetikle yıllar içinde değiştiğini söylerken; bazıları da “Melek hanım elf kulaklarınız aynı hiç değişmemişsiniz “, “Bakışların masumiyetini ve temizliğini gören her kişi bugünleri ve büyük başarıları görebilirmiş”, “Çok tatlısınız” gibi yorumlar yaptı.

“ESTETİK YOK”

Bunun üzerine estetik iddialarına yanıt veren 33 yaşındaki ünlü şarkıcı, “Düzeltme not: Estetik ameliyat yok, bazıları para var çare var hödö hödö yazmış. Büyüdükçe düzeldi. O yüzden diyorum umudunuzu kaybetmeyin diye” ifadelerini kullanmıştı.

“BİRKAÇ GÜNDEN BERİ SIKINTI YAŞIYORUM”

Melek Mosso, geçtiğimiz akşam Kıbrıs’ta sahne aldı. Sahne öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan şarkıcı, “Birkaç günden beri sıkıntı yaşıyorum. Konserlerden dolayı artık bulaştı hastalık. O kadar çok kortizon yaptılar ki her yerim şiş. Sahne öncesi de son bir serum aldım” dedi.

“BENİM DERDİM ŞARKI SÖYLEMEK”

Kıbrıs’ta sahne alması hakkında da konuşan Mosso “Her hafta Kıbrıs’tayız son dönemlerde. Kıbrıs halkını eğlendiriyoruz. Melek Mosso’nun artık gümbür gümbür sahnelerine alıştı insanlar. Ebru Gündeş’in de dediği gibi yürekten ve gırtlaktan geliyor sesimiz. Sahne benim için çok önemli, orası benim dünyam. Aman böyle güzel olmalıyım derdim yok sahnede. Benim öyle birilerine gönderme yapayım gibi bir derdim yok. Benim derdim şarkı söylemek” diyerek diğer meslektaşlarına ‘ses’ göndermesi yaptı.

“YORGUNLUĞUMU SİLMEK İÇİN YAPTIRIYORUM”

Son dönemde yaptığı estetik haberleri ile de gündem olan Mosso, “Arkadaşlar zaten haberler çıkıyor. Bakın mesela çenemi sıkınca kaslarım oynuyor. Bu çene sıkmaktan. Uykularım kaçıyor hatta. Bu yüzden ben de botoks yaptırıyorum. Ufak tefek şeyler de yaptırıyorum. Bırakın da yaptırayım 35 yaşındayım. Mükemmel görünsem ben yorgunluğumu silmek için yapıyorum. Canım isterse de yaptırırım. Bu kimseyi bağlamaz. Hoşuma gitmezse zaten yaptırmam. Estetiğe karşı değilim. Kimin canı ne çekerse yaptırır” dedi.

Melek Mosso ve sevgilisi Serkan Sağdıç ilk kez görüntülendi

Röportaj sonrası sahneye çıkan Mosso, kendisini dinlemeye gelen konuklara unutamayacakları bir gece yaşattı.

PaYLaŞşşş