Demet Özdemir’in tarzının bedeli ortaya çıktı!

Oğuzhan Koç, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde yaptığı evlilik teklifine ‘Evet’ yanıtını almıştı. Şarkıcı ile 1.5 yıllık sevgilisi Demet Özdemir, geçtiğimiz haziran ayında aile arasında düzenlenen törenle evlilik yolunda ilk adımı atmıştı. Ünlü çift, şimdilerde ise 26 Ağustos’ta Sarıyer’de bir otelde gerçekleşecek düğün için gün sayıyor.

“MASA DÜZENİNİ AYARLAMA DURUMUNA GELDİK”

Oğuzhan Koç, son olarak Arnavutköy’de bulunan bir ocakbaşından çıkarken görüntülenmişti. Şarkıcı, Özdemir’le beraber düğünlerinin yapılacağı yeri ziyaret edip, son pürüzlere baktıklarını belirterek, “Artık çok az kaldı. Masa düzenini ayarlama durumuna kadar geldik. İnşallah az kaldı, evleniyoruz” demişti.

DEMET’TEN ‘HEDİYE’ CEVABI

Oğuzhan Koç-Demet Özdemir çifti, geçtiğimiz haftalarda ise Gayrettepe’de yer alan bir restorandan çıkarken objektiflere takılmıştı. “Özdemir tarafından Koç’a, Hollywood yıldızlarının sıkça tercih ettiği ve güncel fiyatı bir milyon TL’den fazla olan bir saat hediye edildiği” haberleri sorulunca güzel oyuncu, “Hep birlikte göreceğiz” yanıtını vermişti.

İKİ MİLYON TL!

Nişan hediyesi olarak dünyaca ünlü bir markanın saatini Oğuzhan Koç’a hediye ettiği konuşulan Demet Özdemir’e, müstakbel eşinden karşılık gecikmeyeceği; güzel oyuncu için büyük bir markaya özel bir mücevher tasarlatan şarkıcının, kesenin ağzını iyice açtığı ortaya çıkmıştı. Şarkıcının, düğün öncesi Özdemir’e hediye edeceği mücevher için yaklaşık iki milyon TL ödediği öğrenilmişti.

‘Demet beni dinlemeye geldiğinde ekstra heyecanlanıyorum!’

ÜÇ AYRI GELİNLİK!

Demet Özdemir, tüm gözlerin çevrileceği gelinlik tasarımı için dünyaca ünlü markalar sıraya girse de, söz konusu firmalara Türk modacılarla çalışacağını iletip, teklifleri geri çevirmişti. Üç ayrı gelinlik giyecek oyuncunun, gelinlikleri ise şimdiden merak konusu oldu.

NİKAH ŞAHİTLERİ

Başarılı kariyerlerinin yanı sıra son dönemde özel hayatlarıyla da magazin gündeminden düşmeyen Oğuzhan Koç-Demet Özdemir çiftinin nikâh şahitliğini, aralarında ‘3 Adam’dan İbrahim Büyükak ve Eser Yenenler’in de yer aldığı yakın arkadaşları yapacak.

BAHÇEDE POZ VERDİ

Yeni belli olan bu detayların ardından 30 yaşındaki Demet Özdemir, geçtiğimiz günlerde 15.3 milyon takipçisi bulunan Instagram sayfasından yeni bir pozunu paylaştı. Siyah bir pantolon ve beyaz bir bluzla bahçede objektif karşısına geçen ünlü isim, zafer işaret yaptığı fotoğrafına “Merhaba” notunu yazdı.

Özdemir’in bu karesi, 680 bin beğeni ve 5 bine yakın yorum alarak, takipçileri tarafından oldukça beğenildi.

FİYATI ORTAYA ÇIKTI

Başarılı oyuncunun şık ve sade tarzının bedeli ise, kısa süre sonra ortaya çıktı. ‘Fenomenler Ne Giymiş?’ adlı hesaba göre; Özdemir’in beyaz bluzu 650, siyah pantolonu ise bin 950 TL. Aksesusar olarak kullandığı, dünyaca ünlü bir markaya ait kemeri ise tam 6 bin 750 TL değerinde.

Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir birbirlerini öpmeye doyamadı!
Demet Özdemir, Hazal Kaya ve Selin Şekerci ile sezonu Çeşme’de açtı!
PaYLaŞşşş