Karavanına gelen stajyere şoke eden teklif! Ortaya böyle çıktı

Derleyen: Fazilet Şenol / Milliyet.com.tr – Yazar ve radyocu Joe Pardavila, ‘İyi Dinle: İş ve Yaşamda Unutulmaz Sohbetler Yaratmak’ adlı kitabında Taylor Swift, Jon Bon Jovi ve John Mayer’in de aralarında bulunduğu pek çok ünlüye dair çarpıcı hikayelere yer verdi. Ancak bunlar arasında ABD’li oyuncu Jennifer Aniston’ınki farklı bir yere sahip. 1997’de yaşandığı belirtilen olay Joe Pardavila’nın Glenn Gordon Caron’ın yönetmenliğini yaptığı ‘Picture Perfect’ (Bir Koca Şart mı?) filminin setine Jennifer Aniston ileözel bir röportaj yapmak için gitmesiyle başladı. Henüz radyoda genç bir stajyer muhabir olan Pardavilla, Aniston ile röportaj yapacağı için oldukça heyecanlıydı. Ancak Aniston’ın karavanına yaklaşırken koruması onu hemen durdurdu. O anı Pardavila, “Beni gördü ve ne yapacağımı anladı. Benim yolumu doğrudan kesti” diyerek kitabında aktarıyor.


PİŞMAN OLUP ARADI

Korumanın bu tavrından sonra Joe Pardavila yumuşak bir ses tonuyla, “Jennifer’a sadece birkaç soru sormak istiyorum, hepsi bu” dedi. Ancak koruma bunun mümkün olmadığını oldukça sert bir dille iletti.Tam o esnada yaşanan kargaşayı duyan Aniston dışarı çıktı ve konuşamayacağını söyledi. Pardavila da Aniston’un bu sözleri üzerine büyük bir hayal kırıklığıyla oradan ayrıldı.Ancak birkaç dakika sonra Jennifer Aniston asistanından radyoyu aramasını ve olanlar hakkında kötü hissettiğini söylemesini istedi. Üstelik heyecanlı ve genç bir stajyer olan Pardavila ile röportaj yapmaktan mutlu olacağını da belirtti. Daha sonrasında Joe Pardavila ile Aniston ‘Friends’ dizisinden özel hayatına kadar pek çok konuyla ilgili 20 dakika sohbet etti.

Alıntı Metni


SÖZLERİ DAMGA VURDU

Öte yandan geçtiğimiz günlerde Jennifer Aniston’ın sevilen talk show programı ‘Ellen DeGeneres Show’un final bölümünde söyledikleri de gündeme damga vurdu. 19 sezon boyunca toplam 20 kez programa katılan Aniston son bölümde Ellen’a, “Senin program yaptığından daha fazla şovunda bulundum” diyerek espri yaptı. Eğlence dolu program finalinde Aniston, 2004’te sona eren ‘Friends’ finalini değerlendirdikten sonra boşanma süreciyle ilgili bombayı da patlattı.

Saat 05.30 sıralarında dehşet başladı

Brad Pitt ile dört buçuk yıl evli kaldıktan sonra 2005 yılında boşanan Aniston konuşma arasında gülerek, “Eh, boşandım ve terapiye gittim. Sonra ‘Ayrılık’ adında bir film yaptım” dedi. Pitt’in Aniston’ı Angelina Jolie ile aldattığı iddia edildikten sonra evliliklerinin çirkin bir şekilde sona erdiği söylentileri uzun süre ortada dolaşmıştı.

Alıntı Metni


98 MİLYON LİRALIK HEDİYE

Öyle ki Brad Pitt eski eşi Aniston’a 2019 yılında harika bir doğum günü hediyesi bile aldı.Buhediye Pitt’e 98 milyon liraya mâl oldu.Boşanma sonrası Beverly Hills’de yaşadıkları ev satışa çıktığında Jennifer Aniston’a yakın kaynaklar,“Hayallerindeki evi kaybetmenin boşanmalarının acısını daha da kötüleştirdiğini ve evi satın almamanın en büyük pişmanlıklarından biri olduğunu” söylemişti. İddialara göreBrad, evi geri almak için kesenin ağzı açmış ve eski karısına o evi hediye etmiş olabilirdi!

Türkiye’nin koyduğu kritik şarta dikkat çekti
Anlaşma sağlandı, işte ilk bomba
Content Video – Karavanına gelen stajyere ilginç teklif! Ortaya böyle çıktı
PaYLaŞşşş