SURVİVOR ALL STAR HABERLERİ: İkinci eleme adayı belli oldu!

Survivor All Star’da heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Kırmızı Takım ile Mavi Takım’ın kıyasıya mücadelesi sonucu ortalık gerildi. Mavi Takım 12-7 kazanarak dokunulmazlığın sahibi oldu. Dokunulmazlık sembolü Sahra’ya verildi.

Oyun sonrası konuşan Turabi “Çok istiyoruz olmuyor, az istiyoruz olmuyor. Vücudumuzda besin yok, sakatlıklar peşimizi bırakmıyor. Zamanında karşı takım için mutluluğu çorba yapıp ellerine çatal vereceğiz dedik. Mutluluğu harbiden çorba yaptık elimize çatalı da biz aldık. Bir türlü o çarbayı içemiyoruz. Mavi takımı tebrik ediyorum, hiçbir bahane yok. mavi takım sonuna kadar asılıyor, çok istiyorlar. Şu an Özgür’ü yazmak istiyordum ama Özgür savaştı ben savaşamadım. O Yüzden de takım arkadaşlarımdan rica ediyorum. Bu elemeye ben çıkacağım” dedi.

ALEYNA İLE PINAR BİRBİRİNE GİRDİ

Pınar, oyun esnasında eşleşmeleri yaparken Aleyna’nın ‘Gizem benim yanımda dur’ demesine tepki gösterdi. Pınar daha önce de aynı hareketi yaptığını belirterek “Off bunun da çocukları” diyerek kavganın fitilini ateşledi. Bunun üzerine Aleyna sinirlenerek “Senden bir şey gelmesin bana” dedi.

“SENİ SEVMEDİĞİM ZATEN AŞIRI BELLİ”

Pınar gerilimi biraz daha artırarak “Seni sevmediğim zaten aşırı belli. Seninle vakit geçirmiyorum, kimi sevip sevmediğimi tek tek mi söyleyeceğim?” dedi. Aleyna da arkamdan benim duyacağım fısıltıda kulağıma bunu söyleme. Ben oyuna çıkacaksam mutlu çıkmak istiyorum. Senin söylediğin şeyi duyarak değil” dedi. Pınar “Sevmediğim ot sensin yanımda bitiyorsun, algı yönetimi bravo” diyerek alkışladı. Aleyna da “Sen bir şeylere dolmuşsun açık açık söylesene, söyle” diyerek bağırdı.

KAVGA ‘ADA KONSEYİ’NDE DE DEVAM ETTİ

Ada Konseyi’nde konuşan Pınar “Ben herkese tek tek seviyorum sevmiyorum demem ama sevmediğimi de çok belli ederim. yanında durmam, konuşmam, görüşmem, kimsenin arkasından iş çevirmem. Bana bir şey yapıldığı zaman da kirpi gibi dikenlerimi batırırım. Dünkü oyunda buna benzer bir şey oldu. Sırada tam aşağı inerken, bana göre çok çocuksu bir hareket olan, benim yanımda dur diyerek arkadaşını Aleyna yanına çekti. Daha önce Berna’ya yaptı. Ben de bıktım bu çocuksu hareketlerden dedim. Bunları Ada’da istiyorsan yap ki yapamazsın çünkü ben senin yanında durmuyorum çünkü seni sevmiyorum. Ama oyun alanında bunu yapman bence yanlış. Bununla beraber oyun içerisinde ‘sen o sözü bana mı söyledin’ diyor. Evet sana söyledim. ‘O zaman yüzüme söyle arkamdan söyleme’ diyor. İyi tamam dön bana ‘Seni sevmiyorum’ illa bunu mu yapacağız. Bugün de sevmiyorum yarın da sevmeyeceğim. Seninle benim işim olmaz” dedi.

“AMERİKANIN EN İYİ ÜNİVERSİTESİNE GİRMEME İÇERLEMİŞ”

Söz alan Aleyna “Daha önce de Ada’da mızmız grubu vardı. Yine benim hakkımda konuştu. Ben sevdiğim insanları yanımda istiyorum. Seramonide sevdiğim insanları yanımda görmek istiyorum. O yüzden Gizem’i çektim yanımda dur dedim. Kendisi de bu duruma çok alındı demekki. Benim asıl komiğime giden olay şu; Pınar benim hayatımı o kadar içerlemiş ki… Amerika’nın en iyi üniversitelerinden birine girmeme içerlemiş, şarkıcı olmamı dile getiriyor. Benim özel hayatımı bu kadar araştıracağına oturup çalışsaydın performansın benden daha iyi olurdu en azından” dedi.

“TATLIM SEN OKUMAMIŞSIN, OKUMAYA ÇALIŞMIŞSIN YAPAMAMIŞSIN”

Sözü tekrar alan Pınar “Tabii ki üniversitesine gurur duymak isterdim fakat ben insanların kendisini olduğundan farklı göstermesine sinir olurum. Tatlım okumamışsın, okumaya çalışmışsın yapamamışsın. O zaman yapmışım demeyeceksin. İkincisi ‘büyünce şarkıcı mı olacaksın sen’ dedim mi? dedim evet. Bunu yapmak için her yol mübah diyen kişi kendi kanatları ile uçmak yerine bindiği dallara güvenen, bir dalı tutmadan da diğerini bırakmayan bir insan bana göre hayatta başarısız bir insandır. Keşke gurur duyabileceğim şeyler olsa. Bir de Poyraz sen bununla bu kadar ay bununla nasıl kalmışsın seni tebrik ederim” dedi.

“LÜTFEN DENGİN BİRİSİYLE KAVGA ET”

Gerilimin iyice tırmandığı Konsey’de Aleyna yeniden söz istedi ve “O dönem pandemi vardı ve pandemide ben Türkiye’deydim. Bu sürede de ben Survivor’a başvurmuştum. Güzel bir sezon geçirdim ve burada olduğum için devamsızlıktan bursumu kaybettim. Bunun üzerine Survivor’da güzel bir derece yaptım ve siz bana Türkiye’de yapım şirketlerinin bir tanesinin bana teklif getirdiğini söylediniz. Ben de içimde olan ve sürekli yapmak istediğim mesleği yaptığım için çok mutluyum. Çok da mutlu bir iş yapıyorum ve bunu bu kadar içerlemesi, bu yaştaki bir kadının bana bu kadar takması entresan geldi. Ben daha fazla seninle konuşmak istemiyorum lütfen dengin birisiyle kavga et” dedi.

“SÜNGER BOB’A DAHA ÇOK BENZİYORSUN”

Pınar gerilimin iyice arttığı anlarda Aleyna’ya “Kendine de twitty deme Sünger Bob’a daha çok benziyorsun” dedi. Aleyna da söz alarak “Bu Twitty’i bana Ersin abi söylüyor ve bu benim çok karşılaştığım tablo takımlarda benden başarısızlar, boyu kısa demek istemiyorum ama hep birileri oluyor, sürekli bana yürüyen bana içerleyen birileri oluyor. Bana olan ilgiyi de kıskanıyor” dedi.

KIRMIZI TAKIMDAN ÖZGÜR, MAVİ TAKIMDAN SAHRA KAPTAN OLDU

Bu haftanın 1. eleme adayı Sercan’dı. İkinci eleme adayı da oylama sonucunda belli oldu. Oylamada Survivor tarihinde olmayan bir sonuç da ortaya çıktı. Nefes kesen oylamada 6 Bozok, 6 Özgür ve 1 Yunus Emre çıktı. Bu durumda eleme adayını takım kaptanı belirliyor. Kırmızı Takım’da takım kaptanı olan Özgür, kendisini mi yoksa Bozok’u mu seçeceği merak konusu oldu. Özgür kararı öncesi “Bu takım, takım kaptanlarını yazacak kadar şuursuz. Turabi beni yazın dedi ama kendisini yazacak kadar cesareti olmadı heralde beni yazdırdı. Ne yazıkki ismi yazan herkesin joyistiği Turabi’nin elinde. Kimi derse o yazılıyor. Buna üzüldüm sadece. Benim erkek olarak yüzdesi en iyi benim. Ama dersini çok çalışmamış, heralde kaptan olacağımı düşünmedi Turabi. Normal’de takım için organize işler olmasaydı ben kendimi de söyleyebilirdim. Kendisini severim ama ben Bozok diyorum” dedi. Böylelikle Sercan 1. aday Bozok da 2. aday oldu.

ACUN ILICALI TURABİ’Yİ FENA FIRÇALADI

Söz alan Turabi “Bir isim yazdım diye bana çemkireceğine, yüzüne karşı güvenmiyorum diyen adama yalakalık yapmayı bırakacaksın. Bu saatten sonra Sercan’la seni ben sürekli yazacağım. Yazıyorum diye bana hakaret etmeyeceksin. Sen bir yalakanın tekisin” dedi. Bu duruma Acun Ilıcalı hemen müdahale etti ve “Sen bir problem aramaya gelmiş gibisin. Bir sakinleş sana ne dedi. Sana bir şey demedi ki Özgür. Turabi sen bu ortamı böyle geremezsin haberin olsun. Bu yaptığın doğru değil. Konseyde sen konuşma onu deme bunu deme ne oluyoruz ya. Dingo’nun ahırı değil burası Turabi. Disipline mi alacan takımın hepsini. Hep beraber seni övelim istiyorsan. Burada tek bir patron var o da benim” dedi.

Survivor All Star’a iki yeni yarışmacı katıldı, iki yarışmacının takımı değişti! Eleme adayı belli oldu
Survivor All Star’da adaya veda eden isim belli oldu! Hakan Hatipoğlu’nu akrep soktu
PaYLaŞşşş