Eşi Çağlar Ökten kavga mı etti? Seda Sayan canlı yayında açıkladı

Müzisyen Çağlar Ökten ile sürpriz bir şekilde dünyaevine giren Seda Sayan, geçtiğimiz hafta ‘çocuk’ sorusuna verdiği yanıt ve sonrasında yaptığı açıklama ile adından söz ettirmişti. Sinan Engin ile evliliğinden 32 yaşında bir oğlu olan Seda Sayan, TV8’de ekranlara gelen ‘2. Sayfa’ programına telefonla bağlanmış ve şu açıklamayı yapmıştı:

Alıntı Metni

Yumurtalar fiziki olarak satılmayacak. Yani bu yumurtaları kullanarak kimse çocuk sahibi olamayacak. Yine de kimlerin NFT’ye talip olacağı merak konusu olmuştu.

Çağlar Ötken’i dinlemek için konser işi almıyor!

‘ÖKTEN CAMI KIRDI, BARİKAR KURULDU’ İDDİASI!

Tüm bunların ardından Seda Sayan ile Çağlar Ökten, kavga ettikleri iddialarıyla gündeme geldi. Çıkan kavgada Ökten’in evin camını kırdığı, güvenlik amacıyla barikat kurtulduğu öne sürüldü.

OLAYIN PERDE ARKASINI SEDA SAYAN ANLATTI

Seda Sayan, sosyal medyada hızla yayılan dedikodulara Tv8 ekranlarında yayınlanan ‘2. Sayfa’ programında cevap verdi. Olayın perde arkasını anlatan Sayan, şunları söyledi:

Alıntı Metni
Çağlar Ökten’in oğlu Artur’dan ‘Seda Sayan’ yorumuna yanıt!

“RAHATSIZ OLDUM, OLAYI ARAŞTIRDIM”

“Çağlar ile arkadaşlarımıza davetliydik, olayı onlara da anlattık” diyen ünlü şarkıcı, “Sonra bu sosyal medyaya düşen mesajlar bana da gelmeye başladı. Rahatsız oldum, olayı araştırmaya karar verdim. Evdeki kadına dedim ki ‘Bana magazincilerden mesaj geldi. Böyle böyle’ diye açıkladım. Görevli kadın: “Beni aşağıdan aradılar, camınız mı kırıldı, barikat kuralım. Neden haber vermediniz’ dediler?” açıklamasını yaptı. Resepsiyonu aradım, ‘Komşularımızdan biz yokken bir şikayet geldi mi?’ diye sordum. ‘Yok gelmedi’ dediler. O gün çalışanları araştırdık, bizim evde çalışan kadını arayan kişiyi bulduk. O gün binaya asansör kurulmuş, büyük ihtimalle onlar kırdı ama bize söylemediler. Sonra Seda’nın evinin camı kırıldı oldu” ifadelerini kullandı.

“BENİM KOCAM PRENS”

Sayan, sözlerine; “Burada büyük bir güvenlik zafiyeti var, bizim camımız kırılıyor bize kimse bilgi vermiyor. Daha da kötüsü bu olay nasıl bu şekilde katlanarak yayıldı. Haber doğru. Camım kırıldı ama içerik yanlış. Her gün el ele çıkıyoruz resepsiyondan. Nereden çıktı bu haberler anlamadım. Bizim evimizden müzik sesi dışında ses çıkmaz. Çağlar asla eli havada bir adam değil, ben bir prensle evlendim arkadaşlar. Böyle bir şey yok benim kocam prens. 34’üncü katta oturuyoruz camı nasıl kırsın kocaman bir cam” şeklinde noktaladı.

“O gülüşün hiç eksik olmasın gül yüzlüm”
PaYLaŞşşş