HABERLER || İbrahim Tatlıses’tan büyük oğlu ile ilgili açıklama

25 Ağustos tarihinde İbrahim Tatlıses’in içinde olduğu araç Bodrum’da kaza yapmıştı. Ölümden dönen sanatçı, araç içinde sıkışmıştı. Tatlıses, kısa sürede olay yerine gelen sağlık ve itfaiye ekiplerinin müdahalesiyle yaklaşık bir saatte araçtan çıkarılmıştı. İki ayak tarak kemiğinde kırık tespit edilen Tatlıses’in ayakları alçıya alınmıştı.

KÜS OLDUĞU OĞLU YARDIMINA KOŞTU!

Ölümden dönen İbrahim Tatlıses’in yanına ilk giden isimlerden biri de ilk eşi Adalet Sara ile evliliğinden dünyaya gelen Ahmet Tatlıses olmuştu. Birbirleri hakkında sert sözler sarfeden ve mahkemelik olan ikilinin, feci kaza sonrası barıştığı iddia edilmişti.

“İNSANIN YÜREĞİNE OTURUYOR”

Hastane önünde açıklama yapan Ahmet Tatlıses, “Polat Yağcı beni aradı, olay yerine gittim. Durum bayağı kötüydü. İtfaiye ekipleri çalışıyordu. Şimdi yanından çıktım, doktorlarla görüştüm. Sağlık durumu gayet iyi, gerçekten büyük bir kaza. Çok iyi bir şekilde çıktı, diğer yaralı arkadaşlar da aynı şekilde. Allah’ın takdiri, buna da şükür. Allah korusun kendilerini. Doktorlarla görüştükten sonra sahneye çıkabilir, doktorlar öyle söyledi. Polat aradığında koşa koşa yanına gittim. İnsanın yüreğine oturuyor. Aracın yanına kadar girdim. Rabb’im bir daha yaşatmasın” demişti.

“Ziyaret günümüz kapanmıştır, adam gününde gerek!”

“GECE NEREDEYDİ PEKİ?”

Büyük oğlu ile barıştığı yönünde basına yansıyan haberler hakkında gazeteci Bilal Özcan’a konuşan İbrahim Tatlıses, söz konusu iddiaları kesin bir dille reddetmişti.

Alıntı Metni

“ARTİSTLİK NEDİR BİLMEM”

Babasının bu açıklaması sonrası sessizliğini bozan Ahmet Tatlıses, “Son yaşanılan süreçte yine şaşkınlıkla izlediğim, okuduğum, ısrarla yapılan açıklamalar gündemden düşmüyor. ‘Artistlik’ nedir bilmem, malum benim mesleğim değil. Yılların verdiği yaşanmışlıkla yüreğim nasır tuttu zaten çünkü artık biliyorum ayarsız terazide yürek tartılmaz. Verdiğiniz destek ve yanımda olduğunuzu hissettirdiğiniz sağ duyulu mesajlarınız, kalpten yorumlarınız için teşekkür ederim. Saygılarımla” ifadelerini kullanmıştı.

Tatlıses kardeşler İdo ile Dilan Çıtak barıştı!

“KOŞMAM DERSEM YALAN SÖYLERİM”

Büyük bir kaza atlayan ve iki ayağı da hala alçıda olan İbrahim Tatlıses, dün Beyaz TV’de yayınlanan ‘Söylemezsem Olmaz’ programının canlı yayınına katıldı. Yedi çocuk babası Tatlıses, “Bodrum’a giderken Ahmet kaza yapsa siz de koşar mıydınız” sorusuna şu yanıtı verdi:

Alıntı Metni

Programın sunucularından Seren Serengil’in “Kavgalarınız bitmeyecek mi?” sorusunu ise ‘İmparator’ lakaplı ünlü şarkıcı, “Bitmez ben var olduğum sürece bitmez. Şöhret olmanın bedeli” şeklinde cevapladı.

NE OLMUŞTU?

İbrahim Tatlıses geçtiğimiz aylarda bağlandığı canlı yayında büyük oğlu Ahmet Tatlıses’i ‘şirketinin kasasını boşaltmakla’ suçlamış, Ahmet Tatlıses ise babasına “Bana ihtiyaç duyduğu her an gözüm kapalı canımı ortaya koydum” sözleriyle karşılık vermişti.

İbrahim Tatlıses: Ailemin içine ettiler!

“Babamın akıl sağlığı ile ilgili şüphelerim var” diyen Ahmet Tatlıses, vasi atanması için açtıkları davayı avukatı aracılığıyla duyurmuştu.Yaşananların ardından Ahmet Tatlıses’in başvurusunu değerlendiren mahkeme, İbrahim Tatlıses’in taşınmaz varlıklarına şerh konulmasına karar vermişti.

PaYLaŞşşş