Gökhan Güney: Ailemin itibarını zedelemeyi amaçlıyor

Ece Güney, Gökhan Güney’in oğlu Selim Güney ile 2012 yılında nikâh masasına oturmuştu. Kanser tedavisi gören Selim Güney, 2014’te, 40 yaşında hayatını kaybetmişti. FOX’ta yayınlanan ‘Esra Ezmeci ile Karşı Karşıya’ programına katılan Ece Güney, kayınpederi Gökhan Güney’i, eşinden kendisine kalacak sekiz dairenin üzerine konmakla suçladı.

“TEDBİR KARARI ALINDI”

Oğlunun akrabalarının üzerine yaptığı, daha sonra ise kendisi tarafından tapularının alındığı belirtilen sekiz evin gelininden kaçırıldığı suçlamasını reddeden ve gelini hakkında koruma kararı çıkaran usta sanatçı, yazılı bir açıklama ile tepkisini dile getirdi.

“İtibar sarsıcı bu söylemlere karşılık pek çok kanal, yayına katılmamı ve anlatılanlara cevap vermemi beklemektedir. Ancak bu kişinin programda bahsettiği olaylara karşı herhangi bir yayına katılmak, bahsi geçen olayların gerçekte nasıl olduğunu anlatmak, oğlumun hatırasının üzerinden gündemde kalmak benim prensiplerime aykırıdır. Benim bu kişiye cevabım yalnızca hukuki yollarla olacaktır. Zaten yayından haberdar olur olmaz bu kişiye karşı yasal yollara müracaat edilmiş ve şahsın hakkında gerekli tedbir kararı alınmıştır. Kendisinin hakkımda küçük düşürücü söylemlerine devam etmesinin ve iletişim araçları veya sair surette tarafımı rahatsız etmesinin yasal karşılığı olacağı karara bağlanmıştı.

“BAHSİ GEÇEN TAŞINMAZLARDAN HABERİM BİLE YOK”

Alıntı Metni

“AİLEMİN İTİBARINI ZEDELEMEK İSTİYOR”

‘Çamur at izi kalsın!’ anlayışıyla hareket eden bu kişinin, benim ve ailemin itibarını zedelemeyi amaçlayan, kişilik haklarını ihlal eden her türlü haksız eylemine karşı yasal yollara başvuracağımı saygıyla bildiririm.”

PaYLaŞşşş