Haberler: Brad Pitt ile Ines de Ramon’ın samimi anları kameralara yansıdı!

Milliyet.com.tr
Üçü biyolojik üçü evlatlık olmak üzere; Maddox, Pax, Zahara, Shiloh, Knox ve Vivienne adında altı çocukları bulunan Angelina Jolie-Brad Pitt ikilisi, uzun yıllar süren birlikteliklerinin sonunda 2014’te evlenmiş, ancak 2016’da yollarını ayırmıştı. Jolie ile Pitt’in ilişkisinin bitme nedeni olarak şiddetli geçimsizlik gösterilmişti.

Ancak bir zamanlar sadece Hollywood’da değil tüm dünyada ‘aşkın simgesi’ olarak görülen ve o dönemde ‘Brangelina’ diye anılan Angelina Jolie ile Brad Pitt cephesinde sular durulmamış; ikili ortak sahibi oldukları Miraval Şatosu sebeiyle karşı karşıya gelmişti.

“BRAD SAYGI DUYUYORDU”

Olaylı ayrılıktan sonra, Pitt’in adı geçtiğimiz aylarda model Emily Ratajkowski ile anılmıştı. Konuyla ilgili OK Magazine’e konuşan bir kaynak, şu ifadeleri kullanmıştı:

Alıntı Metni

O dönemde ikiliden herhangi bir açıklama gelmezken; Hollywood yıldızının temsilcisi ise konuyla ilgili konuşarak, bu iddiaları reddetmişti.

‘Beni burada istemediğini biliyorum’

“HAYATIMDA İLK DEFA BEKARIM”

Dedikoduların sık sık basında yer almasının ardından 31 yaşındaji Ratajkowski, hâlâ bekar olduğunu açıklayarak Pitt ile aşk yaşadığı iddialarına son noktayı koymuştu:

Alıntı Metni

KONSERE GİTTİLER

Tüm bunların ardından Brad Pitt, Pazar gecesi Los Angeles’ta yapılan Bono konserinde Ines de Ramon ile birlikte objektiflere takıldı. Çiftin, Cindy Crawford, Rande Gerber ve Sean Penn dahil olmak üzere Pitt’in ünlü arkadaşlarından bazılarıyla buluşmadan önce saat 20.00 sıralarında bir araya geldiği bildirildi.

Yakın zamanda Paul Wesley’den ayrılan 29 yaşındaki fitness koçu ve sosyal medya fenomeni Ramon ile 58 yaşındaki aktör Pitt, The Daily Mail tarafından elde edilen fotoğraflarda samimi bir şekilde birbirlerine tutunmuşken görüntülendi.

Eğlenceli konserden sonra Pitt, Tesla aracına binerken; Ramon ise ‘Dövüş Kulübü’ yıldızının korumasıyla mekandan ayrıldı.

ÜÇ YILLIK EVLİLİK BİTTİ

Ramon ve 40 yaşındaki oyuncu Paul Wesley, yaklaşık üç yıllık evliliklerini Eylül ayında bitirmişti. ‘Vampir Günlükleri’ dizisi ile ün kazanan Wesley, boşanmanın ardından 22 yaşındaki model Natalie Kuckenburg ile aşk yaşamaya başlamış; ancak Ines de Ramon kimseyle ilişki kurmamıştı.

Angelina Jolie ile Brad Pitt arasındaki şiddet davasında yeni detaylar!
PaYLaŞşşş