İzzet Antebi ve kızıyla yemekte! ‘Cici anne Tuvana Türkay’

2021 yılında iki çocuğunun annesi Didem Sarı ile olan 12 yıllık evliliğini anlaşmalı olarak noktalayan İzzet Antebi’nin birkaç ay önce oyuncu ve şarkıcı Tuvana Türkay ile aşk yaşadığı iddia edilmişti.’Çember: Kabus’ adlı filmi ekranda yayınlanacak olan Türkay ise konuya dair açıklama yapmazken yaz pozunu paylaşmıştı.

Daha önce Türkiye’yi terk ettiği iddialarına “Öyle yazıldığı gibi bir şey yok. Ben sürekli Londra’ya işlerim olduğu için gidip, geliyorum. Okulum orada” diyen Türkay yaz sezonunu mayıs ayında açmıştı. Bikinili bir pozunu paylaşan oyuncuya “Çok güzelsin” yorumları yağmıştı.

BODRUM’DA GÖRÜNTÜLENDİLER

Birlikte oldukları yönündeki haberlerle ilgili konuşmayanTuvana Türkay-İzzet Antebi ikilisi, birkaç gün önce Bodrum Gündoğan’da görüntülendi.31 yaşındaki Türkay ve kendisinden 14 yaş büyük Antebi, önceki gün Gündoğan’daki Serafina Mare’nin patronu Metin Şen ile görüşmeye geldi.

Tuvana Türkay: Elimi tutan alır!

EL ELE POZ VERDİLER

Levent’deki popüler mekan Oda By Venge’yi Bodrum Serafina Mare’nin içinde açmayı düşünen İzzet Antebi, Metin Şen ile iş görüşmesine sevgilisi Tuvana Türkay ile el ele geldi, böylece dedikodularda dolaşan aşk belgelenmiş oldu.

AŞIKLAR YEMEKTE

Mart ayında aşk yaşamaya başlayan ve geçtiğimiz hafta kaçmaya son vererek Bodrum’da el ele poz veren sevgililer oyuncu Tuvana Türkay ve iş insanı İzzet Antebi, önceki akşam Yeniköy’de bulunan Gürkan Şef’in yeni mekanında yemekteydi. İkilinin yanında Antebi’nin kızı Mila’da vardı.

Tuvana Türkay’dan ilginç yöntem!

Tuvana Türkay, yemek boyunca Mila ile sık sık sohbet etti. Çıkışta gazetecilerin olduğunu öğrenen sevgililer, bu kez birlikte poz vermekten kaçındı. Mekandan ilk çıkan Tuvana Türkay oldu. Gazetecilerin ısrarlı soruları karşısında sessiz kalan oyuncu, oradan hızlıca uzaklaştı.

‘CİCİ ANNE TUVANA’

Yaklaşık 10 dakika sonra mekan kızı Mila ile çıkan Antebi’de soruları yanıtsız bırakarak evinin yolunu tuttu. Tuvana Türkay’ı görenler ise “Cici Anne Tuvana” yorumunda bulundu.

Gözler ise İzzet Antebi’den boşanan Mila’nın annesi Didem Sarı’ya çevrildi. Didem Sarı’nın nasıl bir yorum yapacağı ise merak konusu oldu.

NE OLMUŞTU?

Cemiyet hayatının tanınmış çiftlerinden İzzet-Didem Antebi’nin büyük aşkı geçtiğimiz yıl bitmişti. Bir yıllık flörtün ardından 2009’da nikah masasına oturan ünlü çift, 12 yılın sonunda anlaşmalı olarak yollarını ayırmıştı.

Anne kız keyfi

Velayet konusunda da ortak vekalete imza atan ikilinin çocukları Mila ve Moris Mert okulları olduğu için hafta içi annelerinde kalırken, hafta sonları babalarına gideceği iddia edilmişti. İzzet Antebi’nin Emirgan’daki evlerinde kaldığı bildirilirken, Didem Sarı’nın İstinye’de 1.5 milyon dolarlık lüks siteye taşındığı söylenmişti.

PaYLaŞşşş