Cher, 40 yaş küçük sevgilisi Alexander Edwards ile ilgili konuştu: Gençler gibi öpüşüyoruz!

Milliyet.com.tr
ABD’li şarkıcı ve oyuncu Cher, Twitter’da kendisi ile erkek arkadaşı Alexander ‘AE’ Edwards’ın arasındaki 40 yıllık yaş farkıyla ilgili eleştirilere geçtiğimiz haftalarda cevap vermişti. 76 yaşındaki şarkıcı, 36 yaşındaki sevgilisinin fotoğrafını “Alexander” notu ve kalp emojisiyle Twitter hesabından paylaşarak, yeni aşkını savunmuştu.

“KİMSENİN NE DÜŞÜNDÜĞÜ UMURUMDA DEĞİL”

Hollywood yıldızı, ‘Edwards’ın niyetlerinden şüphelendiğini’ söyleyen ve aralarındaki yaş farkından dolayı ‘endişelendiklerini’ yazan birkaç takipçisine de yanıt vererek; şu ifadeleri kullanmıştı:

Alıntı Metni

Aktris ayrıca ailesindeki herkesin Edwards ile tanıştığını ve sevgilisinin ona bir kraliçe gibi davrandığını da açıklamıştı.

EL ELE GÖRÜNTÜLENDİLER

Yıldız, Paris Moda Haftası’nda rapçiyle tanıştığında romantizmlerinin başladığını söylemişti, ancak ikili Los Angeles’ta akşam yemeği için dışarı çıkana kadar sevgili oldukları söylentileri yayılmamıştı. Dışarıda el ele tutuşurken görüntülenen ikiliden bir çocuk babası olan Edwards, arabayken Cher’in ellerini öpmüştü.

Kardashian, Cher’i kopyaladı

İHANET SEBEBİYLE AYRILDILAR

Page Six’te yer alan habere göre; Alexander Edwards, 39 yaşındaki Amber Rose ile 2018’de aşk yaşamaya başlamıştı. Slash Electric Alexander adında bir oğulları olan ikili; rapçinin, Rose’u aldattığını kabul etmesiyle üç yıllık ilişkilerini noktalamıştı.

Cher ise 1964’ten 1975’e kadar Sonny Bono ile, ardından 1975’ten 1979’a kadar Gregg Allman ile evliydi. Ünlü ismin Bono ile evliliğinden Chaz (53) ve Allman ile evliliğinden Elijah (46) isimli iki çocuğu bulunuyor.

“O BENİM PEŞİMDEN GELDİ”

Pagesix’te yer alan habere göre; Cher, tüm bunların ardından Alexander ‘AE’ Edwards ile ‘gençler gibi öpüştüklerini’ ve ‘birbirlerini sevdiklerini’ açıklayarak, aralarındaki 40 yıllık yaş farkını da savundu.

Ünlü şarkıcı, takipçilerinden birinin sevgilisinin en çok hangi özelliğine hayran olduğunu sorması üzerine; “Nazik, akıllı, eğlenceli… Ve gençler gibi öpüşüyoruz” diye yazdı. Grammy ödüllü sanatçı bir başka tweet’inde ise şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni
Cher’in Kaliforniya’daki Rönesans stili rezidansı
PaYLaŞşşş