İkinci kez anne olan Seda Bakan kızlarını paylaştı

Daha önce ‘Behzat Ç.’, ‘Kardeş Payı’, ‘Mucize Doktor’ gibi yapımlarda rol alan Seda Bakan, 2014 yılında Ali Erel ile nikâh masasına oturmuş, 2019’da kızı Leyla’nın dünyaya gelmesiyle ilk kez anne olma mutluluğu yaşamıştı. Bakan, geçtiğimiz haftalarda ikinci kez anne olmuştu. Güzel haberi, ünlü oyuncunun yakın dostu Hadise Açıkgöz,Instagram hesabından yaptığı ve “Hoş gelmiş minnoşumuz” notunu yazdığı paylaşımla duyurmuştu. Aynı kareyi Seda Bakan, kendi sosyal medya hesabından da yayınlamıştı.

Ünlü çift, kızlarına ‘Ela’ adını veririken, doğumun gerçekleştiği hastaneden yapılan açıklamada, “Anne Seda Bakan Erel ve bebeğin sağlık durumları gayet iyi. Sağlıklı ve uzun bir ömür diliyoruz” denilmişti.

Doğum sonrası hastane odasında eşi ve kızlarıyla poz veren Seda Bakan, bu kareleri;”Allah’a çok şükür Ela bebeğimizi kucağımıza aldık. Arayan, soran, çiçek yollayan herkese çok teşekkürler” notuyla paylaşmıştı. Ünlü isim, doktorlarına özel olarak teşekkür etmişti.

TABURCU OLDU

İkinci kez anne olmanın mutluluğu yaşayan 36 yaşındaki oyuncu, doğum yaptığı hastaneden taburcu olmuştu. Eşi ve kızlarıyla birlikte hastaneden çıkış yapan Bakan’ın mutluluğu gözlerinden okunmuştu.

Seda Bakan, eşi Ali Erel ve kızları Leyla halk plajında

“ERKEK ÇOCUK İÇİN ARTIK DAMATLARI SEVECEĞİZ”

Basın mensuplarıyla konuşarak kızı Ela’nın sağlık durumunun iyi olduğunu ve güzel bir doğum süreci geçirdiğini ifade eden Seda Bakan, “Ailemiz kızlar kampı gibi oldu. Ali’de bir tane daha kızı olsun çok istiyordu, onun dilediği oldu. Bizim ailede sadece kız var biliyorsunuz. Erkek için artık damatları seveceğiz” diyerek gülümsemişti.

“İLK ARAYAN HADİSE OLDU”

Doğum haberini ilk Hadise’nin duyurması hakkında da konuşan Seda Bakan, “Canım Hadise’ciğim ilk anne olduğumda da ilk ziyaret edenlerdendi. Burada da ilk arayan oldu. Onu çok seviyoruz” ifadelerini kullanmıştı.

Seda Bakan: Hadise’ye bayılıyorum

LEYLA İLE ELA YAN YANA

Şimdilerde kızları Leyla ve Ela ile ilgilenen Seda Bakan’dan yeni bir paylaşım geldi. Leyla’nın minik kardeşi Ela’nın başında durduğu anı fotoğraflayan Bakan, bu kareyi takipçileriyle paylaştı. Güzel oyuncunun, Instagram hesabının hikayeler kısmından yayınladığı fotoğraf büyük ilgi gördü.

PaYLaŞşşş