Melisa Aslı Pamuk görüntü vermemek için 2 saat direnci arkadaşı gazetecilere tehditler savurdu

HÜSEYİN ALTUN / MİLLİYET
2011’de İstanbul’da gerçekleşen Miss Turkey yarışmasıda Türkiye güzeli seçilen Melisa Aslı Pamuk, 2019 yılında aşk yaşamaya başladığı futbolcu Oğuzhan Özyakup’la ilişkisini Haziran 2021’de noktalamıştı. Ayrılığın ardından Bodrum’da giden Melisa Aslı Pamuk, aradığı aşkı tatilde bulmuştu. Pamuk, Mustafa Mert Koç ile birlikte ilk kez objektiflere takılmış; tekne kiralayan çiçeği burnunda çift, Bitez’e demirlemişti. İkili, teknenin ön tarafında güneşlendikten sonra romantik anlar yaşamıştı.

“HER ŞEY DAHA ÇOK YENİ”

Güzel oyuncu, sonraki aylarda bir istihbarat ajanını canlandırdığı filmin galasına katılmış ve ilk kez ilişkisiyle ilgili sorulan sorulara cevap vererek “Birlikteliğimiz çok güzel gidiyor, her şey daha çok yeni ama ben özel hayatımla ilgili konuşmak istemiyorum” demişti.

Eylül ayında ise yan yana görüntülenen aşıklardan Mustafa Mert Koç, sürpriz ilişkileri hakkında, “Süper gidiyor, her şey yolunda” ifadelerini kullanmıştı.

‘AŞKI FALCI BİTİRDİ’ İDDİASI!

Mustafa Mert Koç ile olan birlikteliğini, geçtiğimiz haftalarda gittiği falcının “Başka bir kadın var” demesi sonrası sonlandırdığı konuşulan Melisa Aslı Pamuk, önceki gece Arnavutköy’deki bir mekan çıkışında objektiflere yansıdı. Görüntü alınmamasını isteyen oyuncu, basın mensuplarının kendisini çekmemesi için birçok yola başvurdu.

“HER TARAFTA GAZETECİ VAR”

Arkadaşlarına mekanın arasındaki dar yürüme yoluna motosiklet çekmelerini, böylece gazetecilerin oradan geçememesini isteyen Pamuk, “Her tarafta gazeteci var” diye tam iki saat boyunca direndi.

Melisa Aslı Pamuk’tan açıklama

“BURADA GÖRÜNTÜ ALINMAYACAK!”

İki saat boyunca mekandan kaçış yolu arayan Melisa Aslı Pamuk, son olarak çareyi arkadaşlarını gazetecilerin yanına göndermekte buldu. Oyuncunun kız arkadaşının sevgilisi, muhabirlere tehditler savurdu. “Siz kimsiniz?”, “Burada görüntü alınmayacak” ve “Yiyorsa çekin” gibi cümleler kuran Melisa Aslı Pamuk’un arkadaşının bu tehditler sonuç vermedi.

Israrlı çabası sonuç vermeyen ve uzun süre sonra ön kapıdan çıkış yapmak zorunda kalan Melisa Aslı Pamuk, sorulara yanıt vermeden bindiği taksiyle, Arnavutköy’den ayrıldı.

Melisa Aslı Pamuk, Bodrum tatilinde
PaYLaŞşşş