Haberler: Hazal Kaya’dan Mecnun’unuzu buldunuz mu, sorusuna dikkat çeken yanıt!

Hazal Kaya ile Ali Atay, 2019 yılında dünyaevine girdi. Mutlu beraberlikleri devam eden ünlü çiftin Fikret Ali ve Süreyya Leyla adında iki çocuğu oldu.

Ünlü oyuncu Ali Atay, katıldığı programda özel hayatına dair açıklamalarda bulunmuştu.

“O SÜREÇLERİ ATLATTIK BİZ MESALA”

Sunucunun “Sen Leyla’nı buldun mu?” sorusuna Ali Atay şu yanıt vermişti:

Alıntı Metni


“HEPSİNİ TEK SEFERDE YAPMIŞ OLDUK”

Hazal Kaya ve Ali Atay’ın marka elçileri olduğu yeni ürün lansmanı, Kuruçeşme’de özel bir etkinlikle kutlandı. Reklamda birlikte oynayıp ‘Elleri Ellerime’ eserini söyleyen çiftten Kaya, “İçimize sinen iş birliği oldu. Zaten daha önce birlikte çalışmamıştık, aynı anda sette olma fikri bizi heyecanlandırdı. Şarkı da söyledik” derken Atay ise, “Hepsini tek seferde yapmış olduk. İki çocuğumuz var, çocuk dünyasına ve onlarla yaşam meselesine aşinayız bu proje iyi denk geldi. Böyle şarkı kiraz şekeri gibi oturdu. Çok mutluyuz” diye konuştu.

Ali Atay-Hazal Kaya çiftinin aile saadeti!

“EŞİT ROL PAYLAŞIMININ ÖNEMİNİN ALTINI ÇİZDİK”

“Hep birlikte hem eğlenceli hem anlamlı bir kampanyaya imza attık” diyen Atay, “Kendi ebeveynlik yolculuğumuzdan da kesitlerin yer aldığı reklam filmlerinde aslında her anne babanın karşılaştığı sorunları önlemek için kolay ve etkili çözümlerin var olduğunu gösterdik. Babaların bebek bakımında geri planda kalmaması gerektiğinin, eşit rol paylaşımının öneminin altını çizdik. Hatta reklam filminde Duman grubuna ait olan ‘Elleri Ellerime’ şarkısını Hazal ile birlikte seslendirdik. Fikret Ali’nin hangi ara büyüdüğünü anlamamışken Leyla Süreyya ile yeniden deneyimlediğimiz bebeklik döneminin kıymetini, geçirilen zamanın değerini bugün çok keyifli bir etkinlikte konuştuk” dedi.

“YENİ TECRÜBE OLACAK”

Fikret Ali ve Leyla Süreyya adında çocukları olan Atay, “İlk oğlumuz Fikret Ali’yi artık çocukluk düzeyine getirdik. Kendi zevkleri ve kendi dünyası var. Karakterinin oluşumuna şahitlik ediyoruz. Süreyya daha bir yaşında onun da aynı süreçte geçecek olması bana aşırı heyecan veriyor. Süreyya bence bu süreçte yeni tecrübe ve yeni şeyler öğrenmeme sebep olacak” ifadelerini kullandı.

“KARAKTERLERİ VE TALEPLERİ FARKLI”

Kaya, “Aralarında üç yaş var. Ardı ardına anne-baba olunca tecrübelerimizden faydalanıyoruz diyorduk ama tam öyle olmadı. Karakterleri ve talepleri farklı. Bize bu halleri eğlenceli geliyor” açıklamasını yaptı.

“İLİŞKİLERİ ÇOK İYİ”

Atay, “Fikret Ali, kardeşine nasıl?” sorusuna, “Kardeşini çok seviyor. Bununla ilgili, ‘Abisin sen. Abilik yap’ diye özel çabamız yok. Tam tersine anlasın diye bekliyoruz. İlişkileri çok iyi… Sabahları birbirlerini uyandırmayı seviyorlar” yanıtını verdi. Kaya, “Bazı ünlü isimler çocukları adına Instagram hesabı açıyor. Siz böyle bir şey düşünüyor musunuz?” sorusuna, “Canları isteyince ya da biz sosyal medyaya girmeye izin verince kendileri açarlar” diye cevap verdi.

“KINA GECESİ YAPIP KONUYU KAPATTIM”

Kaya, gazetecilerin “Geçtiğimiz günlerde Ali Bey, ‘Ben Leyla’mı buldum’ demişti. Siz de ben Mecnun’unuzu buldunuz mu?” sorusuna, “İlk günden buldum. Senaryo toplantısı diye girdiğim evde kına gecesi yapıp, konuyu kapattım. Yani ilk günden beri bulduğuma eminim” cevabını verdi. Çift, reklam dışında başka bir projede yer alacaklarını söyledi

Ali Atay’ın tütsü isyanı! ‘Şikayet çok, hangisi?’

PaYLaŞşşş