Bengü’den eşi Selim Selimoğlu ve kızı Zeynep’le yeni poz

Mutlu birliktelikleri süren Bengü ile Selim Selimoğlu, 2019’da kızları Zeynep’i geçtiğimiz yıl kasım ayında da ikinci çocukları Selim’i kucaklarına almıştı. Şimdilerde yoğun sahne programıyla adından söz ettiren Bengü, iş dışındaki tüm vaktini kızı ve oğluyla geçiriyor. Yaz boyunca da çocuklarıyla yakından ilgilenen ünlü isim, tatil için İzmir’e gitmişti. Çocuklarıyla deniz ve güneşin tadını çıkaran ünlü şarkıcı, bu anları takipçileriyle de paylaşmıştı. Bengü, minik oğluyla sarıldıkları kareye; “Çok aşığız” notunu düştü. Kızı Zeynep’in kardeşine sarıldığı anları da yayınlayan ünlü isim, paylaşımını mavi kalp ve nazar boncuğu emojisi koymuştu.

“ÇOCUKLARIMIN ANNESİYİM”

Zaman zaman sosyal medya üzerinden aile pozlarını yayınlayan ünlü isimden yeni paylaşım gelmişti. Oğlu Selim yeni doğduğunda çekilen bu fotoğrafını yayınlayan 43 yaşındaki şarkıcı, gönderisine “Kimsin?’ diye sorun bana, ‘Çocuklarımın annesiyim’ derim” notunu düşmüştü.

İki çocuk annesi şarkıcının kısa sürede takipçilerinden yoğun ilgi gören paylaşımına; Merve Özbey, Safiye Soyman, Burcu Kara, Zeynep Beşerler ve Uğurkan Erez gibi ünlü isimler yorum yapmıştı.

“Bu dünyadaki en büyük mükafatım sizsiniz çocuklarım”

SELİMOĞLU İLE POZ VERDİ

Bengü, yazın son günlerinde ise eşi Selim Selimoğlu ileçektiği bir fotoğrafı paylaşmıştı. Ünlü isim, çocuklarının babası Selim Selimoğlu ile pozuna “Yaza geri dönüş” notunu düşmüştü. Paylaşımına nazar boncuğu eklemeyi ihmal etmeyen Bengü ve eşinin fotoğrafı bir hayli ilgi görmüştü.

“OKUL ÇIKIŞI SÜRPRİZİ”

Zaman zaman sosyal medya hesabından yayınladığı karelerle adından söz ettiren Bengü, eşi Selimoğlu ve kızı Zeynep ile poz verdi. Selim Selimoğlu ile birlikte kızını okuldan almaya giden ünlü isim, paylaşımına; “Zeynep’e okul çıkışı sürprizi” notunu düştü. Selim Selimoğlu da aynı kareyi “İlk veli toplantısı” notuyla paylaştı.

Bengü: Bizde durumlar böyle

EŞİYLE NASIL TANIŞTIKLARINI ANLATTI

Öte yandan ünlü isim, birkaç ay önce Tv8 ekranlarında yayınlanan ‘Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa’ programına konuk olmuştu. Eşiyle nasıl tanıştıklarını anlatan Bengü, daha önce “Eşim Selim’e DM’den yürüdüm’ sözlerinin şaka mahiyetinde olduğunu şu sözlerle aktarmıştı:

Alıntı Metni

“ÖYLE BAKAN ADAM BULMAK ZORLAŞMIŞ GİBİ HİSSEDİYORDUM”

Ardından Gülşen Yüksel Salt’ın “Peki Bengü, Selim’de ilk bakışta seni ne çekti de tamam dedin?” sorusuna da yanıt veren ünlü isim, “Artık bence öyle bakan bir adam bulmak zorlaşmış gibi hissediyordum. O yüzden de hayatıma kimseyi almıyordum. Selim çok güzel bakıyor, oğlum da öyle bakıyor mesela” yanıtını vermişti.

“BANA BİR BABAM BİR DE SELİM ÖYLE SARILIR”

“Sonrasında benim doğum günüm için sözleştiğimizde merhabalaşırken koruyup kollayarak bir sarıldı bana. Ben ‘tamam’ dedim yani. Çünkü bana bir babam öyle sarılır bir de Selim” diyen Bengü, eşinin çok modern bir adam olduğunu ancak geleneklerine de çok bağlı ve olgun karakterde biri olduğunu ifade etmişti.Bengü ilişkilerinin birinci haftasında da Selim Selimoğlu’nun kendisine sarıldığında içinden onunla evleneceğini söylediğini de belirtmişti.

Bengü: Zeynep kardeşini öptü, kokladı
PaYLaŞşşş