Sonbahar Karnavalı

Alışılagelmiş moda kuralları bu sezon yıkılıyor! Genellikle ağırbaşlı olan sonbahar sezonu bu sefer karnavalı yansıtan trendlerle karşımıza çıkıyor. Çok dinamik, heyecanlı bir sonbahar bizleri bekliyor. Özgürce giyineceğimiz, içimizdeki deliliği yansıtabileceğimiz bir sezon! Özellikle metalik renkler, pul payetler ve tüylü tasarımlar bize karnaval etkisini şimdiden hissettirmeye başladı. Hadi birlikte bakalım bu sonbahar karnavalında bizleri neler karşılıyor?

Assolist çağı

Bu sezon her yerde bir karnaval havası demiştim. Buna en iddialı trend ise tüyler! Bu sezon tüyler kazaklarımızdan pantolonlarımıza kadar her yeri süsleyecek! Üstelik tüyler bu sezon bir detay olmaktan çok, kıyafetlerin ana unsuru olacak. Özellikle boyfriend jean pantolonların paçalarında gördüğümüz tüyler hem şık hem de spor kombinlere ayak uydurmamızı sağlayacak. Farklı parçalarla da birleştirebileceğiniz tüy detaylı parçaları, spor ayakkabılarınla kombinleyerek günlük stilinizde de kullanabilirsiniz. Sokaklarda cesur olmaya hazır olun!

Payetin senkronizesi

Her zaman ve her sezon karşımıza çıkan payet, bu sefer form değiştirerek hayatımıza giriyor. Normalde özel günlerde ve gecelerde tercih ettiğimiz parlak payetler, pullar gündüzleri sokaklarda kazaklarla spor bir stilin içine adapte olmaya hazırlanıyor. 80’li yılların abartılı görünümlerini 2022’ye taşıyor. Leoni ve Gigi Hadid gibi isimlerin günlük yaşantılarında çok kullandığı payeti bu kış sezonunda fazlasıyla göreceğiz gibi… Pantolonlardan eteklere, hırkalardan, gömleklere, ayakkabıdan çantaya kadar bu sezon her şey payetleniyor. Hazır mıyız?

Kristal efekti

Geçtiğimiz sezondan bu yana devam eden kristal çanta, trendi bu kış da altın çağını yaşıyor. Birçok kadının zaafı olan çantalar belki de gardırobumuzda en fazla ‘yatırım’ yaptığımız parçalar arasında! Bunlara bir de kristaller eklenince çantalar bir sanat eserine dönüşüyor. Boncuklar, kristal taşlar, inciler veya metalik aksanlar ile süslenen yeni sezon çantaları, kıyafetinizin en göze çarpan parçası olmaya geliyor. Özellikle Balenciaga gibi markaların spor çantaları bile taşlarla süslendi. Bakalım gündüz stiline cesaret edip bu şaşalı trendi kimler kullanacak?

PaYLaŞşşş