Didem Kınalı: Sektörde herkes herkesin eski sevgilisi!

MESUT YILMAZ / MİLLİYET
Henüz 10 yaşında sahne almaya başlayan, ‘Oryantal Didem’ olarak tanınan Didem Kınalı, önceki gün Nişantaşı City’s çıkışında objektiflere yansıdı. Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan 36 yaşındaki ünlü oryantal, “Yılbaşı sahnelerime hazırlık için modacıma geldim. Yoğun bir yılbaşı olacak benim için, Kıbrıs’ta dört yerde sahne alacağım” dedi.

“ORYANTAM DİDEM ALGISINI YIKMAK KOLAY OLMAYACAK”

‘Sabırsız Nefsim’ adlı parça ile geçtiğimiz ay şarkıcılığa ilk adımı atan Kınalı, “Gayet güzel tepkiler alıyorum, başta çok önyargılı davrananlar oldu; ‘Oryantal ve şarkıcı ne alaka!’ gibisinden ama sonrasında tebrik ettiler. ‘Oryantal Didem’ algısını yıkıp ‘şarkıcı Didem’e herkesi alıştırmak kolay olmayacak ama bunun için çaba göstereceğim. ‘Keşke oryantal olmayıp şarkıcı olsaydın’ diyenler oluyor ama ben dansı çok seviyorum. Güzel şarkılar gelmeye devam edecek.

Yeni şarkısını Arnavutköy’de bir mekanda tanıtan ünlü isim, “Çok heyecanlıyım. Çok arzuladığım hayalimi gerçekleştirdim. Çok şarkıcı var ve korkuyordum. Bu defa cesaretimi topladım” şeklinde konuşmuştu.

Acun Ilıcalı iki kere teklifte bulunmuş

“BİR GÜN ONUNLA BİR GÜN BAŞKASIYLA BİRKLİKTELER”

Özel hayatıyla ilgili de açıklamalarda bulunan Didem, aşk yaşamak istemediğini, zaten aşık da olamadığını söyledi.

Alıntı Metni

“ŞEKER HASTALIĞINA YAKALANDIM”

Sağlık durumuna ilişkin konuşan 36 yaşındaki oryantal, “Şeker hastalığına yakalandım ve 7-8 kiloya yakın bir kaybım oldu. Yememe içmeme dikkat ediyorum. Ayağımda yaralar var, biraz can sıkıcı oluyor ama kapatmaya çalışıyorum” ifadelerini kullandı.

“SAHNEDE TACİZE UĞRADIM”

Geçtiğimiz ağustos ayında Cihangir’de görüntülenen Didem Kınalı, son dönemde sahnelerde yaşanan ilginç olaylar hatırlatılınca, geçmişte ‘para takma’ bahanesi ile tacize uğradığını belirtmişti.

Alıntı Metni

‘Ben namussuz değilim’
PaYLaŞşşş