‘Camdaki Kız’da nefes kesen bölüm: Cana bebeğinin babasının kim olduğunu Nalan’a söyledi

SELİN CEYLAN / Milliyet.com.tr
56. bölümü çok heyecanlı bir yerde biten ‘Camdaki Kız’, aynı heyecanıyla 57. bölüm başladı. Nalan, Hayri’yi otoparkta öptüğü sırada araba kapısının sesiyle irkilen çift; Billur’u görünce şok oldu. Nalan’la son tartışmalarından sonra Hayri ile öpüştüğünü gören Billur, gitmek istedi. Nalan, Billur’a “Neden yaptığımı bilmiyorum. Boşluktayım, hataydı” dedi; ancak bu sözlerin hepsini Hayri duydu. Gördükleri karşısında şoke olan Billur, “Ateşle oynuyorsun, yanlış yoldasın” diyerek Nalan’ı uyardı. Bütün yalvarışlarını duyan Hayri, Nalan’a korkunç bir ifadeyle baktı ve; “Nalan, ben senin boşluğa düşünce sarılacağın kişi değilim. Bence sen ne yap biliyor musun? Kendine başka bir yara bandı bul!” diyerek, çekti gitti.

GÜLCİHAN’DAN FERİDE’YE TEHDİT

Nalan’ın annesinin Feride olmadığını bildiğini söyleyen Gülcihan ise yine sert kayaya çarptı. Gülcihan, çocuklarını korumak için bu bilgiyi koz olarak kullanmak istedi ama Feride tabii ki bunun altından da sivri zekasıyla kalktı. Feride, öz annesi olmadığını Nalan’a söylemekle tehdit eden Gülcihan’a; Nalan’ın her şeyi bildiğini ama herkese söylerse işini kolaylaştıracağını söyleyerek blöf yaptı. Böylece Gülcihan, hiç beklemediği bir tepkiyle karşılaştı.

‘CAMDAKİ KIZ’ SON BÖLÜM İÇİN…

“CANA KURARKEN FERİDE GÜLERMİŞ”

Emir’in ortak olduğunu öğrenen Selen, bu karara sert çıktı. “Kimse alınan bu karara saygı göstermemi beklemesin” deyip; babası Rafet’in “Otur!” ısrarlarına rağmen masayı terk etti. Yemekte Cana’nın telefon ve aramalarıyla masadan kalkmaya çalışan Sedat ise Rafet’in “Otur” sözüyle geri yerine oturdu. Bir yandan Cana’yı izlediği görüntülerle fitneleyen Alp, Feride’ye “İşlem tamam”’ mesajı gönderdi. O sırada masada bütün telefonlar çalmaya başladı. Cana herkesi teker teker aradı. Şansını tekrar deneyen Sedat, tuvalet bahanesiyle masadan kaçtı. Rafet, Emir’le ortaklığı için son sözü söyleyerek; “Ben kararımı verdim” dedi. Magazine düşen görüntülerden sonra Sedat’ın boşanamayacağını öğrenen Cana, küplere bindi. Cana bunun üzerine konağa gitmekle tehdit etti. Arada kalan Sedat, Gülcihan’la bir olup herkese yalan söyledi. Her şeyin farkında olan Feride konaktan ayrılırken; Gülcihan ve Sedat’a, “Cana kurarken, Feride gülermiş” dedi.

“BOŞANMAYA BÖYLE Mİ İKNA EDECEKSİN?”

Magazincilere yaptığı açıklamalardan sonra çok sinirlenen Cana, Sedat’la parkta buluştu. Rafet’i ve Nalan’ı boşanacağına böyle mi ikna edeceğini sordu. Sedat, şu an yapacak hiçbir şeyi olmadığını ve hormonları yüzünden aşırı tepki verdiğini söyledi. Cana, ispat olarak evi alıp tapusunu üstüne yaptırmadığı taktirde ikna olmayacağını söyledi.

NALAN FİRARDA

Billur’la konuşmalarını duyan Hayri, Nalan’a çok sinirlendi ve akşam izin alıp eve döndü. Nalan’ın hiçbir mesajına cevap vermeyince; Nalan, Hayri’nin yanına gitmek istedi. Feride kontrolünü de atlattığını sanan Nalan, odadan çıktı. Feride şüphelendiği için Sedat gelene kadar Hafize’yi Nalan’ın odasını gönderdi. Odada Nalan’ı göremeyen Hafize, hemen telefona sarıldı. Ama Nalan çantası ve telefonunu yatağında unutmuştu. Hafize, Nalan’ı evin içinde aradı ama bulamadı. Evden çıkmayı başaran Nalan soluğu Hayri’nin yanında aldı.

NALAN VE HAYRİ’İN İLK KAVGASI

Karşısında Nalan’ı gören Hayri, “konuşcak bir şeyim yok, eve gitsen iyi edersin” dedi. Nalan da, “Ama benim konuşacak şeylerim var ve beni anlamadan bir yere gitmeyeceğim” dedi. Billur’a kendisi hakkında düşüncelerini aktardığını ve her şeyi duyduğunu söylen Hayri, Nalan’a; “Ne söyleyeceğini merak ediyorum” dedi. Söylediklerinin panik haliyle olduğunu ve gerçek olmadığını ifade eden Nalan’a; Hayri, “O zaman ben kimim?’ diye sordu. Her şeyin kendisi için çok zor olduğunu anlatmaya çalışan Nalan’a karşılık Hayri, “Asıl zor olan seninle vakit geçirdikten sonra seni kocanın yanına göndermek” dedi. Yaşadıkları sonrasında karmakarşık olan Nalan, özür dileyip Hayri’nin evinden çıktı. O sırada Hafize, Feride’ye bir şey demeden Nalan’ı bekledi. Dönerken Sedat’a yakalanan Nalan, Sedat’ın; “Gecenin vakti nereden geliyorsun?” sorusuyla kalakaldı. Sedat, Billur’dan geldiği yalanını söyleyen Nalan’ın, Billur’u aramasını söyledi.

Enis Arıkan’dan esprili ‘Camdaki Kız’ paylaşımı

“SENİ SEVİYORUM BE ADAM”

Pervin’le telefon konuşmasından sonra içeriye bir hışımla giren Gülcihan; Rafet’e, Emir’i Selen’e rağmen neden ortak ettiğini sordu. Gülcihan her ne olursa olsun ailesinin başında duracağını söyledi ve Rafet’e “Seni seviyorum be adam!” dedi. Duydukları karşında tek kelime etmeyen Rafet, odadan çıktı. Sedat’ı bekleyen Gülcihan, Cana’nın ev tehdidini öğrendi. Bu konuyu nasıl çözeceklerini konuştular. Ama bir çözüm bulamadılar.

Selen, sabah büyük bir öfkeyle soluğu Emir’in ofisinde aldı. Yaşadığı sürece buna izin vermeyeceğini ve ortaklıktan çekilmesi gerektiğini söyledi. Emir, korkusunun sebebini sordu. Selen’in hala onu sevdiğini ve bunu kendine bile itiraf edemediğini iddia etti. Selen, Emir’e tokat atmak istedi yapamadı. “Bugün toplantıya gelmiyorsun!” diyerek kapıyı çarpıp çıktı. Sabah erkenden Billur’la buluşacağını söyleyen Nalan’a inanmayan ve Hayri’yle buluşacağını düşünen Feride, Nalan’ın peşine düştü. Kahvaltıda Gülcihan ve Sedat, Cana’nın ev konusunu ne yapacaklarını birbirine sorup durdular. O sırada kapı açıldı ve içeriye Pervin ve Rafet girdi. Gülcihan, hemen Pervin’e oda ayarlamasını ve kahvaltı hazırlamalarını söyledi. Gücihan’ı görünce şaşırdığını söyleyen Pervin, Gülcihan’ın sert tepkisiyle karşılaştı. Misafirini ev halkına emanet eden Rafet, herkesin Emir’le olan toplantılar için şirkete gelmelerini söyledi. Billur’la Nalan’ı görünce ikna olan Feride ise konağa geri döndü.

“KUŞUM SEN AŞIK OLMUŞSUN”

Evde yaşadığı sıkıntıları Billur’a karşı bahane olarak sunan Nalan, Billur’un naif tepkisiyle karşılaştı. Billur, Nalan’a yaşadığı duyguları anlatmasını istedi. Nalan, çok mutlu olduğunu, Hayri’in yanında kendini özgür hissettiğini anlattı. Billur, dün neden öyle şeyler söylediğini sordu. Nalan korktuğunu ve nasıl anlatacağını bilemediğini söyledi. Yaşadığı ilişkiyi en ince ayrıntısına kadar Billur’a anlatan Nalan, dünkü tartışmalarından da bahsetti. Durumu toparlamak istediğini söyledi. Billur, “Senin halin hal değil. Kuşum sen aşık olmuşsun” dedi. Duydukları karşısında çok mutlu olan Nalan, gülümsedi. Hayri ile aralarını düzeltmek için Billur’la birlikte bir yol aradı. Bu sırada Rafet’in avukatına giden Sedat, Cana’ya ev almak için yer satmasını söyledi. Avukat, Rafet’in onayı olmadan böyle bir şey yapamayacağını söyledi. Cana bu sırada Sedat’ı sıkıştırmaya devam ediyordu. Selen’den yardım isteyen Sedat, olumsuz yanıt aldı.

“İNSANLIĞA SIĞMAZ”

Rafet’le toplantıları güzel geçen Emir, fiyat için ailesiyle görüşmesi gerektiğini söyledi. Sonrasında Muzo’yla karşılaşan Emir, Muzo’nun ortaklığa olan düşüncelerini dinledi. Muzo bu ortaklığın çok tehlikeli olduğunu söyledi. Bu ortalık zırvalığıyla ailesinden birine zarar verirse yapacaklarını ona misliyle ödeteceğini söyledi. Sedat toplantı bittikten sonra ilgiyi üstüne toplamaya çalıştı. Ev meselesini tekrar açtı ve Levent’ten bir fikir geldi. ‘Cavit enişte!’ Konuşmalardan sora Sedat hemen Cavit’in yanına gitti. Ev alması için paraya ihtiyacı olduğunu söyledi. Cavit de bu isteğine karşılık vermedi. “Bu ne insanlığa, ne başkanlığa, ne de enişteliğe sığmaz” dedi. Cavit’in yanından çıkan Sedat’ı, Cana aradı. Ev meselesini sordu. Bütün yıkılmışlığıyla Cana’yı yüz yüze konuşmaya çağırdı. Sedat evi alamayacağını ağlayarak anlattı. Büyük bir hevesle Sedat’ın yanına gelen Cana, duydukları karşısında gayet sakin kalarak Sedat’ı da sakinleştirdi. “Merak etme kimseye bir şey anlatmayacağım, tamam sen de bu kadar üzme kendini” dedi ve Sedat’ın yanından ayrıldı. Sedat, Gülcihan’a sorunun çözüldüğünü söyledi.

Nalan ile Hayri’yi kim gördü?

“BEBEĞİMİN BABASI SEDAT”

Nalan, Billur’la bir olup Hayri’yi sahile getirmeyi başardı. Hayri’yle konuşan Nalan, aralarındaki buzları eritti. Nalan bütün dürüstlüğüyle, “Ben hayatı yaşamayı bilmem. Camdaki kız, hayatı camdan izler” dedi. Korkunun ona kodlandığını, üzerine yapışmış bir kıyafet gibi kaldığını söyledi. İçinde bulunduğu durumdan kendini sadece kendinin kurtarabileceğini ve bu konuda bir karar vermesi gerektiğini söyledi.

Hayri, “Benimle yaşamak istiyorsan ben buradayım. Ama yok ben ailemle, kocamla mutluyum diyorsan ben çeker giderim. Artık karar vermen gereken zaman geldi Nalan, bir karar ver” dedi. Nalan’ı bankta tek başına bıraktı konağa geri döndü. Yolculuk sırasında Hayri’nin bütün söyledikleri, tekrar tekrar Nalan’ın beyninde canlanıyordu. O sırada Cana’nın telefonuyla bölündü her şey. Cana, Nalan’a konuşmaları gerektiğini ve söylediklerinin hayatını değiştireceğini söyledi.

Feride’nin büyük sınavı!

Nalan, telefondan sonra Cana’nın evine gitti. Hemen söyleyeceği söylemesi gerektiğini ve tahammülü olmadığını söyledi. Cana, “Biz sana yalan söyledik Nalan. Gerçi siz dün Sedat’la şahane evliliğinizi, bebek planlarınızı tüm Türkiye’ye açıkladınız ama bir şeyi hesaba katmadınız” dedi. Nalan ona gevelememesi gerektiğini söyledi. Bunu üzerine Cana, büyük bir keyifle; “Hamileyim, bebeğin babası Sedat!” dedi.

Nefes kesen 57’inci bölümünün ardından tüm izleyiciler sosyal medyada Camdaki Kız’ın 58’inci bölümünü heyecanla beklediğini konuştu.

PaYLaŞşşş