HABERLER || Ceylan’dan çocuklarıyla paylaşım!

Bir zamanların ‘Küçük Ceylan’ı şarkıcı Ceylan Avcı, daha önce Selena Gomez, Gülşen, Elçin Sangu ve Kris Jenner’a benzetilmişti. Açıklamaları ve sık sık değiştirdiği imajıyla gündemden düşmeyen türkücü, geçtiğimiz aylarda saçlarını sarıya boyatmıştı.

Yeni imajıyla Marilyn Monroe’ya benzetilen ünlü isim, son pozuyla gündem olmuştu. Spor tarzıyla hafta sonunun keyfini çıkartan Ceylan Avcı, objektiflere verdiği pozları Montaigne’in “Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım etmez” sözüyle paylaşmıştı.

“BENDEN GENÇ DURUYORSUN ANNEM”

47 yaşındaki Türk Halk Müziği ve arabesk müzik sanatçısı Ceylan’ın fotoğraflarına kısa sürede binlerce beğeni ve yorum gelirken; Erkan Bozkurt ile evliliğinden dünyaya getirdiği kızı Melodi de annesinin karelerine kayıtsız kalmamıştı.

Melodi Bozkurt, annesinin fotoğraflarına; “Benden genç duruyorsun annem. Yerim senin güzelliğini sarı şekerim. Kraliçem. Maşallah” notunu düşmüştü.

Ceylan’dan Gülşen’e destek!

ÇOCUKLARINI PAYLAŞTI

Ceylan Avcı, son olarak çocuklarıyla fotoğrafını paylaştı. 47 yaşında olan ünlü türkücü, paylaşımının altına, ‘Ayakta duracak halim yokken ayakta duracak nedenlerim var benim. Çünkü ben bir anneyim… Canım oğlum ve kızım sizi çok seviyorum ellerimiz hiç ayrılmasın inşallah’ mesajını yazdı.

YORUM YAĞDI

Melodi Bozkurt ve Yiğitcan Gürgen adında iki çocuğu olan Ceylan’ın fotoğrafı kısa sürede büyük ilgi gördü. ‘Abla kardeş gibisiniz’, ‘Ben fotoğrafta üç arkadaş görüyorum’ gibi yorumlar yapılan fotoğraf, çok sayıda da beğeni aldı.

Babasını kaybetti

“EN GENCİMİZ ANNEMİZ SEÇİLDİ”

Ceylan’ın kızı Melodi ise fotoğrafı, ‘Ceylan sultan konseyi topladı. Tabii ki en gencimiz yine annemiz seçildi’ notuyla paylaştı.

BAMBAŞKA BİRİ OLDU

Öte yandan Ceylan’ın kızı Melodi de değişimiyle dikkatleri üzerine çekmişti. Yurt dışında yaşayan ve annesinin izinden giderek şarkıcı olmak için çalışmalar yapan 30 yaşındaki Melodi’nin yaptırdığı estetik müdahalelerde dikkatlerden kaçmamıştı.

Paylaşımına yorum yağdı
PaYLaŞşşş