Merve Boluğur sevgilisi DJ Mert Aydın’dan evlilik teklifi aldı!

Şarkıcı Murat Dalkılıç (39) ile oyuncu Merve Boluğur (34), 24 Ağustos 2015’te nikah masasına oturmuş; ancak mutlulukları uzun sürmeyen çiftin ikinci evlilik yıl dönümlerini kutlamaya bir hafta kala boşanma kararı aldığı ortaya çıkmıştı. Beykoz 1. Aile Mahkemesi’nde yapılan duruşma neticesinde, Dalkılıç ile Boluğur anlaşmalı olarak yollarını ayırmıştı. Boluğur, şu sıralar DJ Mert Aydın ile aşk yaşıyor.

Sürpriz bir kararla müziğe yöneldiğini açıklayan ve geçtiğimiz haziran ayında ‘Şşşşşşttttt’ adlı şarkısını çıkaran Boluğur, ilk kez sahne almıştı. Nişantaşı’ndaki bir mekanda dinleyicileriyle bir araya gelen Boluğur, DJ’in çaldığı Tarkan başta olmak üzere birçok sanatçının şarkısına ‘playback’ yaparak eşlik etmişti.

“HEP YANLIŞ SEÇTİM!”

Gece için yeşil uzun bir elbise giymeyi tercih eden ünlü isim, ilerleyen saatlerde ise, “Ben yanlış insan seçme bürosuyum. Hep yanlış seçtim, artık seçecek bir şey kalmadı. sonuç ortada!” şeklindeki sözleriyle dikkat çekmişti.

YILDIZ TİLBE’NİN SAHNESİNE KONUK OLMUŞTU

Boluğur, geçtiğimiz haftalarda da Yıldız Tilbe’nin sahnesine konuk olmuştu. Yeni şarkısını ilk kez canlı okuyan Boluğur’un performansı sosyal medyada gündem olmuştu.

Ünlü isim, “Haydi canlanın, biraz ayağa kalkın!” diye bağırmış ama yine de seyirciden istediği hareketliliği alamamıştı. Boluğur’un o anları sosyal medyada gündem olmuştu.

Sahneye çıkması olay olan Merve Boluğur konuştu

“O YORUMLARI YAZANLARA PSİKİYATR YETMEZ”

Merve Boluğur, kendisine gelen eleştirilerden sonra Instagram hesabından açıklama yapmıştı:

Alıntı Metni

MERVE’DEN SEVGİLİSİNE YORUM

Şimdilerde ilişkilerine dolu dizgin devam eden Merve Boluğur-Mert Aydın çiftinden bir aşk pozu gelmişti. Güzel oyuncuya sarıldığı, siyah beyaz bir fotoğrafı 35.3 bin takipçisi bulunan Instagram sayfasından yayınlayan DJ Mert Aydın, paylaşımına “İlk ve son aşkımsın” notunu yazmıştı.

Ünlü isim de buna kayıtsız kalamayarak, sevgilisine; “Kocam” ve “Jelibonum” diyerek seslenmişti.

EVLENME TEKLİFİNİ KABUL ETTİ

Uzun süredir ekranlardan uzak olan Merve Boluğur, bir süredir birlikte olduğu DJ sevgilisi Mert Aydın’ın evlenme teklifini kabul etti. Boluğur, sevgilisinden evlenme teklifi aldığı anları Instagram hesabından paylaştı.

Ünlü oyuncu paylaşımına, “I said yes (evet dedim) kocam” notunu düştü. Arnavutköy’deki bir restoranda evlilik yolunda ilk adımı atan çiftin paylaşımları sosyal medyada yoğun ilgi gördü. Ünlü oyuncu, mutluluğunu sık sık tektaş yüzüğünü göstererek paylaştı.

Murat Dalkılıç eski eşi Merve Boluğur hakkında suskunluğunu bozdu!
PaYLaŞşşş