Haberler: ‘Bandırma Füze Kulübü’nde Teoman sürprizi

Yönetmen koltuğunda Ömer Faruk Sorak’ın oturduğu; Alina Boz, Deniz Can Aktaş, Atay Yıldız, Erkan Kolçak Köstendil, Aslı Bekiroğlu, Görkem Sevindik, Öykü Gürman, Tolga Canbeyli, Gökhan Yıkılkan, Bahtiyar Engin, Ahmet Saraçoğlu ve Altan Erkekli’in oyuncu kadrosunda yer aldığı ‘Bandırma Füze Kulübü’ filminin galası, geçtiğimiz akşam Maslak’ta yapıldı.

“ELİMİZDEN GELENİN EN İYİSİNİ YAPMAYA ÇALIŞTIK”

Gösterim öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan oyuncular, “Kendi topraklarımızdan çıkan bir başarı hikayesini anlatmak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalıştık. Böyle güzel bir hikayenin içinde bulunduğumuz için çok mutluyuz. Çok güzel bir yolculuktu. Film çok uzun zaman önce çekildi. Biz de heyecanla filmi bekliyoruz. Emeği geçen herkesin eline sağlık. Bizler çekerken çok keyif aldık. Umuyoruz sizler ve seyirciler de keyif alarak izler, beğenirsiniz” şeklinde konuştu.

Gerçek olaylardan esinlenen, TRT’nin ortak yapımcısı olduğu filmde şarkıcı Teoman da sesiyle yer aldı. Ünlü isim; gerçekleşmeyen hayaller, yarım kalan düşleri anlatırken geçmişi yad eden nihavend makamındaki ‘İnleyen Nağmeler’ adlı eseri seslendirdi.

Hafsanur Sancaktutan: Ben sadece işimi yapıyorum!

“O KADARCIK ÖN GÖSTERİM BİLE BENİ DUYGULANDIRDI”

Teoman, filmin kendisinde bıraktığı etkiyi, “Bandırma’da yaşayan ve bilim kulübü kurup, uzaya füze gönderen gençlerle ilgili bu olayı bilmiyordum, çok ilginç geldi bana. Mustafa Uslu’dan teklif geldi ve filmden uzun uzun parçaları gösterdi. O kadarından bile filmin çok sevileceğini anladım, o kadarcık ön gösterim bile beni duygulandırdı, eminim seyirci de sevecek” sözleriyle anlattı.

“İÇİME SİNMEDİ Kİ BENİ UYANDIRDI O FİKİR”

“Şarkıyı kaydettik; beğenildi de ama o gece 3’te uyanıp çok daha iyi söylemem gerektiğini düşündüm” diyen Teoman, şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni

“ÇOK FAZLA ÇALIŞMAK İSTEMİYORUM”

Öte yandan geçtiğimiz haftalarda Bebek’tegörüntülenen Teoman,kariyer planıyla ilgili konuşmuş ve “Genelde boş boş dolaşıyorum. Eskisi gibi çalışkan değilim. Ara ara konser veriyorum sadece. Artık ben kendime bir tembellik kariyeri yapmayı planladım. Çok fazla çalışmak istemiyorum ve kendimi yarı emekli sayıyorum. Gündelik hayatımda da pek birşey yaptığım yok. Spor yapıyorum ,erken yatıp erken kalkıyorum” demişti.

Teoman: O parayı bana kimse vermez!
PaYLaŞşşş