Uraz Kaygılaroğlu slip mayodan sonra İskoç eteği giydi!

Pis Yedili dizisi ile ekranlardaki asıl çıkışını yakalayan Uraz Kaygılaroğlu, kariyerini hızla yükselterek Sefirin Kızı ve Üç Kuruş dizileriyle hafızalara kazındı. Dijitalde de boy gösteren yetenekli oyuncu, Cem Yılmaz’ın Erşan Kuneri yapımında “Tumtum” karakterine hayat verdi.

2014 yılında nikah masasına oturduğu Melis İşiten ile 2019’da boşanan Uraz Kaygılaroğlu, özel hayatındaki gelişmelerle magazin gündeminden düşmüyor. Kaygılaroğlu’nun Melis İşiten ile evliliğinden Ada isminde bir kız bulunuyor. Ünlü oyuncu kızıyla vakit geçirdiği anları sosyal medya hesabından yayınlamayı ihmal etmiyor.

Kaygılaroğlu’nun adı Melis İşiten’den boşandıktan sonra adı birçok güzelle anılmıştı. Yakışıklı oyuncu Berrak Tüzünataç ve Gülcan Arslan ile kısa süreli birliktelikler yaşamıştı.

YENİ SEVGİLİSİYLE MARMARİS’TE

Uraz Kaygılaroğlu, geçtiğimiz günlerde Bozburun’da yeni kız arkadaşıyla objektiflere takıldı. Ünlü oyuncunun yeni kız arkadaşı ile 3 gün tatil yaptığı, görüntülenmemek için odadan çıkmadıkları ve çalışanlara “Burada olduğumuz duyulmasın“ dedikleri öğrenildi.

Tüm bu önlemlere rağmen oyuncu, görüntülenmekten kurtulamadı. Tatilinin son gününde otelden ayrıldığı sırada kendisini bekleyen bota binerken kameralara yansıyan sevgililerin, basın mensuplarını fark edince fark edince suratları asıldı.

Kaygılaroğlu’nun sevgilisinin köpeğini taşıması ise dikkat çekti.

Esra Balamir’den ‘oje’ tepkisi

SLİP MAYO GİYMESİ DİKKATLERDEN KAÇMADI

Son olarak ‘Erşan Kuneri’ adlı dizide birlikte rol alan Cem Yılmaz ve Uraz Kaygılaroğlu tatilde de bir araya geldi. Bodrum’da deniz ve güneşin tadını çıkaran Kaygılaroğlu ve yakın arkadaşı Kaan Yıldırım, Yılmaz’ın teknesinde objektiflere yansıdı. Denize girip bol bol sohbet eden üçlüden Uraz Kaygılaroğlu’nun slip mayo tercih etmesi dikkatlerden kaçmadı.

SLİP MAYODAN SONRA İSKOÇ ETEĞİ GİYDİ

Bodrum tatilinde slip mayosuyla görüntülenen ve uzunca bir süre sosyal medyada konuşulan ünlü oyuncu, yeni yaptığı paylaşımla dikkatleri üzerine çekti. İskoçya’ya giden Kaygılaroğlu, İskoç erkeklerinin giydiği ‘kilt’ ismi verilen etekle poz verdi.

Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Kaygılaroğlu, fotoğrafların altına “Oğlum Kayseri’ye geldik, bir mantı yemeyeceğiz mi!?” notunu düştü.

Uraz Kaygılaroğlu’ndan yeni paylaşım!

PaYLaŞşşş