Yakın arkadaşı Sefo tacize uğradığını anlatmıştı! ‘O da benim kadar şaşırmış’

‘Şahsiyet’, ‘Gülperi’ ve ‘Alparslan: Büyük Selçuklu’ gibi dizilerde rol alan Rabia Soytürk (26) ile rap müziğinin popüler isimlerinden olan Sefo (24), özel hayatları ile magazin gündemine gelmişti.Geçtiğimiz ay Emirgan’da bulunan bir mekanda yemek yiyen ikili, daha sonra araçları ile oradan ayrılmıştı.

AŞK ÇIKMAZI!

Yolda gazetecilerin kendilerini takip ettiğini anlayan Sefo ve Soytürk, aracı ara sokaklara doğru sürerek, basın mensupalrından kaçmaya çalışmıştı. Ardından çıkmaz bir sokağa giren Sefo ve Rabia Soytürk, görüntü alınmasına engel olamamıştı. Ara sokağa giren ikiliden Rabia Soytürk panik olurken, Sefo ise “Olay yok” demekle yetinmişti.

Vaadi yerine getirdi

SEFO’DAN RABİA SOYTÜRK PAYLAŞIMI

Sefo’nun Yeniköy’de bulunan pizzacıda yemek yerken Rabia Soytürk’le sosyal medyada fotoğraf paylaşması da dikkat çekmişti.

PARTİYE ÜNLÜ AKINI

Sonraki günlerde ise Galataport’a bir parti düzenlenmişti. Partiye birçok ünlü isim katıldı. Bu isimler arasında Yüsra Geyik, Ahu Yağtu, Aslı Bekiroğlu ve sevgilisi, İbrahim Selim, Boğaç Aksoy, Hasan Can Kaya, Rabia Soytürk, Aslı Turanlı ve sevgilisi Burak Çelik, Hande Doğandemir ve Tolga Akış vardı.

Rapçi Sefo ile görüntülenen Rabia Soytürk, parti çıkışında gazetecilerin sorularını yanıtlamıştı. Güzel oyunsu, Sefo ile aşk yaşamadığını söylemişti. Soytürk, “Bizi çektiğinizde sizleri görünce çok şaşırdım. Hayatımda birisi var ama bu Sefo değil. Biz uzun zamandan beri arkadaşız. Dün gece de sadece birlikte yemek yedik. Onun dışında başka bir şey yok” şeklinde konuşmuştu.

YILBAŞI DAVETİNE KATILDI

Tüm bunların ardından 26 yaşındaki Rabia Soytürk, bir yılbaşı davetine katıldı. Düzenlenen gecede iş, sanat ve cemiyet hayatının tanımış isimleri yer aldı.

Sefo ile Ufuk Beydemir arasında ‘prim’ krizi!

Basın mensuplarıyla konuşarak, ‘Veda Mektubu’ dizisi ile ekranlara dönmeye hazırlanan Rabia Söytürk, “Çok güçlü usta isimlerden oluşan bir kadromuz var. Benim için kendimi göstere bileceğim, çok güzel bir proje olacak” dedi.

“SEMPATİK KALMIŞ”

Ünlü isim, yakın arkadaşı Sefo’nun Almanya konseri sonunda bir kadın hayranının tacizine uğraması ile ilgili olarak, “O da benim şaşırdığım gibi şaşırmış. Tabii ki de mutlu değil, aslında baktığımızda çok hoş bir şey değil. Kendisi şakayla, mizacıyla karşılık verdiği için birazcık sempatik kalmış” açıklamasını yaptı.

Sefo’dan seyirciye boyalı uyarı: Yüzüme, gözüme geliyor!

Güzel oyuncu ayrıca özel hayatında kimsenin olmadığını söylerken, “Ben kariyerime odaklandım. Şuan sadece işimi düşünüyorum” ifadelerini kullandı.

NE OLMUŞTU?

Rap şarkıcısı Sefo, Almanya’nın Nürnberg kentinde konser sonrası sahneden indiği esnada tacize uğradığını açıklamıştı. Rapçi, “Sahneden inerken insanların arasından geçiyordum ve bir kadın beni elledi. Hakkımı helal etmiyorum. Haram olsun ya. Kendimi çok kötü hissediyorum” diye konuşmuştu.

Hemşirelik okudu, oyuncu oldu
PaYLaŞşşş