Demet Akalın, Survivor Nagihan Karadere’yi ağırladı! ‘Kocaman kocaman altınlar almış’

Milliyet.com.tr
Survivor 2022, Nisa Bölükbaşı’nın şampiyonluğu sonrası birçok izleyicinin hem büyük bir şaşkınlık yaşamasına neden oldu hem de bazı yarışmacılar da dahil tepkileri beraberinde getirdi. Performansıyla öne çıkmasına rağmen All Star’ı altıncı tamamlayan Nagihan Karadere, elendikten sonra yaptığı açıklamalarla sıkça gündeme geliyor.

“ALLAH BİR DAHA DÜŞÜRMESİN”

Yeniden Survivor’a katılmayacağını vurgulayan eski atlet, “Yoğun istek üzerine ‘Bir story atayım’ dedim. Sizler gibi ben de şoklar içerisindeyim. Beklemediğimiz bir son oldu! Ne yapalım, hakkımızda hayırlısı olsun. Söyleyecek çok şey var ama söylememek gerekiyor, konuşmamak gerekiyor. Kırgın mıyım, çok. Üzgün müyüm, söylemeye gerek yok. Sizler elinizden gelenin fazlasını yaptınız, bundan hiç şüphem yok. Ben de elimden geleni yaptım. 38 yaşında bir kadınım, canımı dişime taktım. Tahmin edemeyeceğiniz zorlukta bir sürüveni geride bıraktım. Ne kadar Z kuşağına hitap etmesem de dışarı çıktığımda Z kuşakları tepemden imnmiyor, bu da ayrı bir konu. Kime göre, neye göre! Neyse sağlık olsun, Allah bir daha düşürmesin. Boyumuzun ölçüsünü aldık, böyle bir sonu biz de beklemiyorduk. Keşke güzel bir sonla tamamlayabilseydik. Yakında canlı yayın açacağım, orada bol bol dertleşeceğiz” mesajını yazmıştı.

“BİSEYDİM ASLA GİTMEZDİM”

38 yaşındaki başarılı sporcu, son olarak sosyal medyada bir takipçisine verdiği yanıtla adından söz ettirmeyi başarmıştı.

Alıntı Metni
Nisa, All Star kupasıyla geziyor!

DEMET AKALIN SÜRPRİZİ

Nagihan Karadere, her sene Survivor’ın en büyük takipçilerinden olan ve yarışma hakkında sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla dikkat çeken Demet Akalın’ı yazlığında ziyaret etti. Şarkıcının davetini geri çevirmeyen Karadere, Akalın ve ailesiyle bir araya geldi.

“HEDİYELERE BOĞDU”

Ünlü popçu, Instagram’da yayınladığı videoda, “Aman Allahım bize kim gelmiş, gönüllerin şampiyonu gelmiş. Benim evim senin evin Nagihan” ifadelerini kullandı. Karedere de söz konusu gönderiyi kendi hesabından takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmedi.

Survivor Sema’nın yorumuna olay yanıt

Demet Akalın’ın evinde video da çeken Survivor Karadere, “Kraliçenin evine tatile geldik. Misafirliğie geldiğimiz yetmezmiş gibi bir de o kadar çok hediyelerer boğdu ki bizi. Bana şampiyonluk hediyesi kocaman kocaman altınlar almış. O kadar mahcubum ki anlatamam” şeklinde konuştu ve bu sırada kendisine hediye edilen altını da gösterdi.

‘Bizden başkası bize yardım edemezdi’
PaYLaŞşşş