Haberler: Margot Robbie: ‘Oyunculuk yapmak istediğimi sanmıyorum’

32 yaşındaki Avustralyalı aktris Margot Robbie; Leonardo DiCaprio, Jonah Hill ve Matthew McConaughey ile birlikte rol aldığı 2013 yapımı ‘The Wolf of Wall Street’ filminde rol aldıktan sonra dünya çapında bir yıldız haline geldi. Robbie, filmde DiCaprio’nun karakteri Jordan Belfort’un ikinci eski eşi Naomi Lapaglia’yı canlandırdı.

“YAPMAMAK İÇİN ÇOK GEÇ”

Ancak performansı geniş çapta alkışlanıp, güzel oyuncuyu Hollywood’un en büyük yıldızlarından biri haline getirirken, başarısının beraberinde gelen şöhret Robbie için iyi duygulara yol açmadı. Vanity Fair’a konuşan ünlü isim, konuyla ilgili şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni
Gözyaşlarına boğuldu!

“BU ÇOK TEHLİKELİ”

Aktris, müdahaleci paparazzilere alışmanın da yapmayı öğrenmesi gereken bir şey olduğunu söyledi. “Annem, bakkala giderken fotoğrafımı çekmek istediğiniz için bir araba kazasında ölürse veya yeğenimi bisikletten düşürürseniz, bu ne için olmuş olacak? Bir fotoğraf için mi?” diye konuşan Robbie, sözlerine; “Bu çok tehlikeli ama yine de garip bir şekilde hiçbir şey değişmiyormuş gibi geliyor” şeklinde devam etti.

“HER ŞEY ORTADA DENGELENİYOR”

Ünlü isim, tüm sosyal medya hesaplarını silmek gibi şöhretle başa çıkmanın yollarını bulmuş olsa da, hala rahatsız hissettiğini itiraf etti:

Alıntı Metni

“HAYATIMDA HİÇ BU KADAR ÇALIŞMAMIŞTIM”

Öte yandan bu yıl rol aldığı ‘Amsterdam’ filmi vizyondayken, gelecek olan ‘Barbie’ filmiyle de gündemde. Margot Robbie başrolünü oynadığı, önümüzdeki yaz gösterime girecek filmle ilgili; “Hayatımda hiç bu kadar sıkı çalışmamıştım. Bu işin sonunda paramparça oldum” demişti.

Aktris, Wall Strees Journal’da yayımlanan yeni röportajında, Yorucu roller üstlenmekte üstüme yok, aslında ben bir mazoşistim” diye konuşmuştu.

‘Barbie’ filminin başrol oyuncuları objektiflere takıldı
PaYLaŞşşş