Lena Headey ile Marc Menchaca evlendi

Daha önce ‘Game of Thrones’, ‘300 Spartalı’, ‘Barut Kokteyli’ gibi projelerde rol alan Lena Headey, ‘Ozark’ dizisinde rol alan Marc Menchaca ile birlikteliğini evlilikle taçlandırdı.Oyuncu çift, İtalya’da sadece yakın arkadaşları ve ailelerinin katıldığı gizli bir törenle evlendi.

‘Game of Thrones’ dizisinde ‘Cersei Lannister’ karakteriyle hafızalara kazınan 49 yaşındaki İngiliz oyuncu ile Menchaca’nın, İtalya’nın güneyindeki Puglia bölgesinde 6 Ekim’de evlendiği öğrenildi.

ESKİ ROL ARKADAŞI DA YALNIZ BIRAKMADI

Çiftin düğününe, Headey’in ‘Game of Thrones’ dizisinde rolündeki rol arkadaşı Sophie Turner, müzisyen eşi Joe Jonas ile birlikte katıldı. Turner, düğünde eşi, Michala Cutting, Brian Moore ve Charley McEwan ile verdikleri pozu sosyal medya hesabından paylaştı.

Harvey Weinstein’in tacizine uğradığını açıkladı

Pop yıldızı Rick Astley de Charley McEwan ile çekilen bir selfie’de görüldü.

Düğünde diğer Game of Thrones yıldızları Peter Dinklage (Tyrion Lannister) ile Conleth Hill’in de (Varys) hazır bulunduğu öğrenildi.

‘Game of Thrones’a aşk ayarı!

İKİ ÇOCUK ANNESİ

Lena Headey,2007-2013 yılları arasındamüzisyen Peter Paul ile evli kalmıştı. İkilinin, bu birlikteliklerindenWylie adında bir oğlu bulunuyor.Headey, 2015’te de yönetmen sevgilisi Dan Cadan’dan kızı Teddy’yi dünyaya getirmişti. İkili, 2018’de ayrılmıştı. İngiliz oyuncu, iki yıl sonra Menchaca ile ilişkiye başlamıştı.

PaYLaŞşşş