Perihan Savaş ve İbrahim Tatlıses yıllar sonra bir araya geldi! Kızları paylaştı

Şu sıralar Kanal D dizisi ‘Dilek Taşı’nda ‘Macide’ karakterine hayat veren Perihan Savaş bir dönem İbrahim Tatlıses ile aşk yaşamış; ünlü çift, 1979 yılında evlenmişti.

EVLİLİKLERİ ÜÇ YIL SÜRDÜ

Tatlıses ve Savaş’ın üç yıl süren evliliğinden Melek Zübeyde adında bir de kızları oldu.

Perihan Savaş’tan İbrahim Tatlıses’e: Allah akıl fikir versin

‘ŞİDDET’ İDDİASI

Perihan Savaş’ın şiddet gördüğü ve bebeğine hamileyken aldatıldığı iddia edilmişti. Ünlü oyuncunun, ihaneti öğrendiğinde üzüntüden bebeğini düşürme tehlikesi yaşadığı öne sürülmüştü.

ESKİ AŞIKLAR BİR ARADA

O dönemde gördüğü şiddetle de hatırlanan Savaş ve eski eşi Tatlıses buluştu.Melek Zübeyde, yıllar önce yollarını ayıran annesi Perihan Savaş ile babası İbrahim Tatlıses’in birlikte çekilen bir fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı.

EVLİLİKLERİ VE ÇOCUKLARI

İbrahim ilk evliliğini Urfa’da Adalet Durak ile yaptı. Çiftin iki kız bir erkek olmak üzere üç çocuğu oldu. İlk evliliğinden Ahmet, Gülşen, Gülden adında 3 çocuğu var.

Tatlıses’in 1979 yılında Kara Yazma filminde tanıştığı Perihan Savaş ile birlikteliği başladı. Savaş’la evliliğinden Melek Zübeyde adında bir kız çocuğu oldu. 1984’te çıkan haberlerde İbrahim Tatlıses’in Perihan Savaş’a şiddet uyguladığı söylendi. Per
ihan Savaş, “İbrahim Tatlıses tarafından kaçırıldıktan sonra yedi saat boyunca dövüldüğünü ileri sürdü ve ayrıldı.

1983 yılında Günah filmini çekerken tanıştığı Derya Tuna’yla ilişkisinden “İdo” (İbrahim) adında bir oğlu oldu. Derya Tuna ile olan 18 yıllık hayat arkadaşlığı Tatlıses’in dansöz Asena ile ilişkisinin ortaya çıkmasından sonra Derya Tuna tarafından bitirildi.

İbrahim Tatlıses, 27 Eylül 2011’de Ayşegül Yıldız’la hastanede evlendi. Çiftin nikâhını Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül kıyarken, Fatih Terim de nikâh şahidi oldu. 29 Kasım 2013 tarihinde Ayşegül Yıldız ile boşandı. İbrahim Tatlıses’in Ayşegül Yıldız ile olan evliliğinden Elif Ada isimli bir kızı var.

Tatlıses’in, Işıl Çıtak’tan evlilik dışı olan kızı 1989 doğumlu Dilan Çıtak, 2013 yılında ortaya çıkmıştır. İbrahim Tatlıses’in uzun süre reddetmesine rağmen yapılan DNA testiyle Dilan’ın babası olduğu doğrulandı.

1 Mayıs 2021 tarihinde yayınlanan İbo Show programında Gülçin Karakaya ile evlendiklerini açıklayan İbrahim Tatlıses, yaptığı açıklamada, “Resmi nikâh yok, bizimki gönül evliliği” demişti.

Perihan Savaş: İbrahim Tatlıses hep vururdu!

PaYLaŞşşş