Danniella Westbrook yüzündeki deformasyonları düzelttirmek için Türkiye’ye geliyor

milliyet.com.tr

1990’lı yıllarda ‘EastEnders’ adlı dizide canlandırdığı ‘Sam Mitchell’ karakteri, Danniella Westbrook’un hayatında bir dönüm noktası olmuştu. Bir anda yıldızı parlayan Westbrook, elde ettiği şöhreti taşıyamamıştı. Hızlı bir hayat sürdürmeye başlayan oyuncu, bir süre sonra uyuşturucu alışkanlığına kapıldı. İşte bu da onun fiziksel görünümünü, özellikle de yüzünü bozdu.

“ÇOCUKLARIMIZ SENİ GÖRÜNCE KORKUYOR”

49 yaşındaki iki çocuk annesi Westbrook, geçtiğimiz aylarda sosyal medyada birçok insanın görüntüsü yüzünden kendisini eleştirdiğini söyledi. Oyuncu, “İnsanlar bana çok çirkin göründüğümü, bir uyuşturucu bağımlısı olduğumu ve sonunda gidip kendimi öldürmem gerektiğini söylüyor. Bunun yanı sıra ‘EastEnders’ dizisine dönmediğim için memnun olduğunu belirtenler de var. Çünkü çocuklarının, benim yüzümü TV’de gördüklerinde korktuğunu ileri sürüyorlar” diye konuştu.

(eski hali)

“O GÜN ÖLMEK İSTEMEDİĞİMİ DÜŞÜNÜYORUM”

Danniella Westbrook, kendini iyi hissediyormuş gibi davrandığını da sözlerine ekledi. Aslında hayatında sürdürdüğü her tür mücadelenin kendisini mutlu hissettirdiğini söyleyen Westbrook buna rağmen “içinde bir yerlerde durumun böyle olmadığını ve bu yüzden giderek yalnızlaştığını” sözlerine ekledi.

Westbrook, “Bazen sabah uyanıyorum ve o gün ölmek istemediğimi düşünüyorum. Ama dünyayla yüzleşmek de istemiyorum” ifadelerini kullandı.

25 MİLYON STERLİN’DEN DAHA FAZLA PARA HARCADI

Ünlü oyuncunun, kötü alışkanlıkları için yıllar içinde 25 bin sterlinden fazla para harcadığı düşünülüyor. Sadece maddi olarak değil, fiziksel olarak da zarar gören Westbrook’un, burnu başta olmak üzere yüzündeki bazı kemikler de bu yüzden ufalanıp zarar gördü.

AMELİYAT İÇİN TÜRKİYE’YE GELİYOR

Uzun zamandır ekranlardan uzak olan Westbrook, yeniden oyunculuğa dönebilmek için kendini baştan yaratmaya karar verdi. Bu kez adresi Türkiye olacak. The Sun gazetesine açıklama yapan Danniella Westbrook “Önümüzdeki hafta yüz ameliyatı olmak için Türkiye’ye gidiyorum ve Noel’den sonra da bir tane daha olacağım” dedi.

İKİ KEZ EVLENİP BOŞANDI

Westbrook iki kez evlendi. İlk evliliğini Ben Morgan ile 1998 ile 1999 arasında yaptı. Kevin Jenkins ile 2001 ile 2014 yıları arasında yaptığı evliliğinden ise iki tane çocuk sahibi oldu.

Tüm parasını estetiğe yatırdı
PaYLaŞşşş