Yargı dizisinin fragmanı yayınlandı! Yargı yeni bölümde neler olacak?

Kanal D’nin her hafta beğeniyle takip edilen ve reyting rekorları kıran Yargı, hikayesi ve oyunculuklarıyla konuşulmaya devam ediyor. Ceylin’in (Pınar Deniz) “Ne yapardın mesela, bana bir şey olsaydı?” sorusuna, Ilgaz “Ölürdüm” diye cevap veriyor. Ceylin’in “Herhalde bu zaman kadar kimse beni senin kadar sevmemiştir. Seni çok seviyorum” sözlerinin ardından ikilinin aşk dolu sahnesi seyircileri duygulandırıyor.

“KİM, NEDEN KAÇIRDI?”

Tanıtımın sonunda Ceylin’in kaçırıldığı anlar ise seyircide “Kim, neden kaçırdı?” gibi birçok soruyu beraberinde getiriyor.

OYUNCU KADROSU

Sevilen dizinin başarılı kadrosunda; Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz ile beraber Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Cezmi Baskın, Mehmet Yılmaz Ak, Kenan Bal, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Arda Anarat, Şükran Ovalı, Muttalip Müjdeci, Merih Ermakastar, Emir Özden, Samet Kaan Kuyucu, Elif Melda Yılmaz, Pınar Çağlar Gençtürk, Nilgün Türksever, Onur Özaydın, Beren Nur Karadiş, Zeynep Atılgan ve Merve Ateş yer alıyor.

Farklı tarzı, başarılı kadrosu, etkileyici hikayesiyle büyük ilgi gören, Ali Bilgin rejisinin Sema Ergenekon kalemiyle buluştuğu Yargı dizisi, merakla beklenen yeni bölümüyle 9 Ekim Pazar günü saat 20:00’de Kanal D’de.

‘Yargı’ yine izleyicileri ekran başına kilitledi!
PaYLaŞşşş