Kadir Doğulu’dan Neslihan Atagül’e: Her yeni yaşın bizi daha güzel günlere götürüyor!

Son olarak ‘Sefirin Kızı’ adlı dizide rol alan Neslihan Atagül, 2013-2014’te yayınlanan ‘Fatih Harbiye’de tanışıp aşk yaşamaya başladığı ve 2016’da nikâh masasına oturduğu Kadir Doğulu ile sekiz yıl aradan sonra başrolü paylaşacakları ‘Gecenin Ucunda’ dizisinin setinde buluşmaya hazırlanıyor. Geçtiğimiz haftalarda Etiler’de görüntülenen güzel oyuncu, ayaküstü basın mensuplarının soruları yanıtlamıştı. Atagül, “Çekimler yakın zamanda başlayacak, ben şimdi konuyla alakalı bir şey söylemeyeyim” demişti.

“YAŞIYORUM BU HAYATI”

Çocukları her fırsatta çok sevdiğini dile getiren ünlü isim, “Çocuk özlemi çekiyor musunuz?” sorusuna; “Bu işler nasip, kısmet işi. İşimiz gücümüz var, onlar başlıyor. ‘İstiyorum’ derim veya ‘İstemiyorum’ derim, hiç böyle bir şeyleri şekillendirmeyi tercih etmiyorum açıkçası. Onun için her şeyi akışına bıraktım ben de. Yaşıyorum bu hayatı” yanıtını vermişti.

Son olarak rol aldığı ‘Sefirin Kızı’ adlı diziden geçirgen bağırsak sendromu nedeniyle ayrılmak zorunda kalan, daha sonra gördüğü tedavi ile sağlığına kavuşan Neslihan Atagül, 20 Ağustos tarihinde 30 yaşına bastı. Kadir Doğulu da her fırsatta aşkını dile getirdiği eşinin yeni yaşını sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla kutladı.

Neslihan Atagül’den Kadir Doğulu paylaşımı

“AŞIK, AŞIK’I ANLAR…”

Eşi Atagül’ün fotoğrafını paylaşan yakışıklı oyuncu, gönderisine kalp emojisiyle; “Aşık Aşık’ı an’lar… Her yeni yaşın bizi daha değerli ve güzel günlere götürüyor, hep böyleydi, hep böyle olsun. İyi ki doğdun” notunu düştü.

Hayat arkadaşı Kadir Doğulu’nun bu paylaşımına kayıtsız kalmayan Neslihan Atagül ise eşine; “Sevgili’m” yorumunu yaptı. Güzel oyuncu, notuna kalp emojisi eklemeyi de ihmal etmedi.

“Keşke herkes benim gibi görebilse seni!”

ATAGÜL’DEN KADİR DOĞULU’YA ÖVGÜLER

Öte yandan geçtiğimiz haziran ayında altıncı evlilik yıl dönümlerini kutladıkları hatırlatılan Neslihan Atagül’e, daha önce “Kadir Bey’den özel bir sürpriz geldi mi?” sorusu sorulmuştu. Ünlü isim, bunun üzerine, şu ifadeleri kullanmıştı:

Alıntı Metni

PaYLaŞşşş