Aleyna Tilki’nin iddialı tarzı!

HÜSEYİN ALTUN / MİLLİYET
Aleyna Tilki, geçtiğimiz temmuz ayında Amerikan müzik dergisi Billboard’a röportaj vermiş, ardından Instagram hesabından odasında iç çamaşırlarıyla objektif karşısına geçtiği bir pozunu yayınlamıştı. Şarkıcı, sosyal medyada paylaşımına gelen tepkilere ise “Fotomu muhafazakarlık adı altında eleştirenler; hiçbiriniz muhafazakar değilsiniz. Algınız bir önceki gün bir Türk kadını olarak Billboard’a verdiğim röportajı değil, son fotoğrafıma reaksiyon veriyorsa ilgi alanınız başarı değil, iç çamaşırımdır. Gerçekten temiz bir yerden muhafazakar olanlara saygım derin ve sonsuzdur. Dedelerimi, anane babaannelerimiz bize kıymetli şeyler öğretti. Onların ortamında inanın iç çamaşırıyla gezmiyorum. Aahte muhafazakarlarla bir iç çamaşır partisi yapmak isterim” cevabını vermişti.

‘Aleyna’yı alıp yetiştirme yurduna vermek istediklerinde canımdan can gitti!’

“İNSANLARIN OLUMLU DÜŞÜNCELERİ MUTLU EDİYOR”

Ünlü şarkıcı, geçtiğimiz günlerde de Nişantaşı’nda görüntülenmişti. Objektiflere poz veren Tilki, “Şarkımız gayet güzel gidiyor ve çok olumlu tepkiler alıyorum. İnsanların olumlu düşünceleri beni mutlu ediyor” demişti.

“YORUMLAR NORMAL DEĞİL”

Aleyna Tilki, sosyal medyadan paylaştığı ve birçok eleştiri aldığı pozlarıyla alakalı da şöyle konuşmuştu:

Alıntı Metni

TÜM BAKIŞLARI ÜZERİNE TOPLADI

22 yaşındaki ünlü isim, tüm bunların ardından Etiler’de yer alan bir mekandan çıkarken görüntülendi. Çıkışta yanındaki bir arkadaşının fotoğraflarını çeken Tilki, basın mensuplarının sorulara yanıt vermemeyi tercih etti. Mini eteğiyle bakışları üzerinde toplayan genç şarkıcı, kendi aracını süren erkek arkadaşı ile ilgili olarak, “Şoförünüz mü? Mekandan beraber çıktınız?” sorularını da cevapsız bıraktı.

Aleyna Tilki, daha sonra oradan ayrılarak, soluğu erkek arkadaşı ile Emirgan’daki başka bir mekanda aldı.

‘Nasıl rahat hissedersem öyle giyinirim!’
PaYLaŞşşş