Dilan Çıtak Tatlıses: Evlendikten sonra bir hafta depresyona girdim

UMUT ÜNVER / MİLLİYET
Uzun zamandır aşk yaşayan şarkıcı Dilan Çıtak Tatlıses ile müzisyen Levent Dörter, 11 Ekim’de görkemli bir düğünle evlenmişlerdi. Çiçeği burnunda çift, önceki gün Nişantaşı’nda görüntülendi. Muhabirlerin sorularını yanıtlayan Dilan Çıtak, “Biz hiçbir şey anlayamadık, düğün o kadar akıcı geçti ki hiçbir şeye yetişemedik ve gerçekten düğün gününe dair hiçbir şey hatırlamıyoruz. Heyecanla düğün videolarını bekliyoruz ve hâlâ evlendik mi, evlenmedik mi anlamış değiliz. ‘Acaba geçen haftaki düğün arkadaşımızın düğünü müydü?’ diye birbirimize soruyoruz. Tatlı ve küçük bir maneviyat geldi üstümüze ve güzel bir şeymiş” açıklamasını yaptı.

“BAZILARI HADLERİNİ ÇOK AŞTI!”

“Bu arada size ufak bir sitem ediyorum” diyen 32 yaşındaki şarkıcı, şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni
‘Ne münasebet! Yetmiyor mu bir tane?’

“BAĞIRAN BABAM DEĞİLDİ”

Nikâh memurunun kızına “Eş olarak kabul ediyor musun?” sorusu üzerine araya giren İbrahim Tatlıses’in, bir anda “Hayır” diye bağırıp herkesi güldürdüğü öne sürülmüştü. Dilan Çıtak, “Nikâh memurunun nikahı kıydığı sırada basına yansıdığı gibi ‘Hayır’ diye bağıran babam değildi, o başka biriydi. Bu duruma da açıklık getireyim. Babam Levent’i çok seviyor” şeklinde konuştu.

“BABAM KENDİNE YAKIŞANI YAPTI”

İbrahim Tatlıses, oğlu İdo’nun düğününde gelini Yasemin Şefkatli’ye altın kemer hediye etmişti. Usta sanatçı, Dilan Çıtak’a da aynı şekilde değerinin 600 bin TL olduğu konuşulan altın kemer takmıştı. Bu konuyla ilgili sorulara ünlü şarkıcı, Babam kendine yakışanı yaptı ve bizi onure etti. Babam hiçbir zaman çocuklarını ayırmaz” yanıtını verdi.

“DÜĞÜNÜME GELMEYENLERE KIRGINIM”

Dilan Çıtak, “Düğünümün parti ve festival gibi olsun istedim ve öyle de oldu. Farklı ve marjinal bir şey olsun istedim, hayalim bu şekildeydi ve öyle oldu. Şunu söylemeliyim; düğünüme doyamadım. Düğüne çağırıp gelmeyen ve sitemde bulunacağım birkaç isim var. Onlarla yüz yüze geldiğimde gerekeni söyleyeceğim. Onlara kırıldığımı her şekilde belli edeceğim” diyerek, duygularını dile getirdi.

Nikâh sonrası soyadı hamlesi!
PaYLaŞşşş