Hamdi Alkan’dan öpüşme sahnesi için açıklama!

Milliyet.com.tr
Hamdi Alkan, 360 TV’de ekranlara gelen ‘Gökay Kalaycıoğlu ile 360 Derece’ programına konuk oldu. Selen Görgüzel’in biten evliliklerinin ardından ‘Alkan’ soyadını taşıyan ‘mavi tik’li (tanınmış kişi) sosyal medya hesabını kapatmasıyle ilgili olarak ünlü yönetmen, hayatında biri olduğunu söylerken, ‘dördüncü evlilik’ sorusunu da yanıtladı.

“AFİYET BAL, ŞEKER OLSUN”

“Mavi tikli hesap olan Selen Görgüzel Alkan’ın ismi değişti. Eski eşiniz Alkan soyadından vazgeçip, Selen Görgüzel ismiyle hesabı açtı. Daha sonra da bir tabir kullanıyor, ‘Ben nelerden vaçgeçtim ki’ diyor. Bu seni üzdü mü?” sorusu yöneltilen Hamdi Alkan, “Hiç üzülmedim öyle şeylere. Kendi üslübu ve kendi tarzı. Kendi kararları, öyle bir karar aldıysa doğru bir karar vermiştir. Afiyet, şeker, bal olsun soyadı. Herkesin yolu açık olsun” dedi.

“BENİ İLGİLENDİRMİYOR”

55 yaşındaki yönetmen, “Selen Görgüzel ile kızı Zeynep Alkan’ın hâlâ görüştüğü iddiası hakkında, Bilgim yok. Beni ilgilendirmiyor. Benim artık bir hayatım var, bir yolum var ve bu yolda gayet güzel şekilde ilerliyorum. İsteyen istediğiyle görüşsün. Benden uzak olsun, kendi hayatına yakın olsun” ifadelerini kullandı.

“HAYATIMDA ÖYLE BİRİ VAR Kİ…”

Hamdi Alkan, “Üçüncü bir kişiyle dördüncü evliliğini yapmayı düşünüyor musun?” sorusuna ise şu yanıtı verdi:

Alıntı Metni
‘Feyzalsınlar, sonra aldatılmazlar’

“SELEN KENDİ BİLDİĞİNİ YAPTI”

“Selen’in sahnedeki frapan kadın olayı seni rahatsız etti mi?” sorusu üzerine başarılı yönetmen, “Rahatsız olmadım, hatta iki klibini de ben çektim. Benim onun yoluyla ilgili başka bir fikrim vardı. ‘Bence gitmen gereken daha güvenli bir yol’ dedim. Etrafta böyle vamp çok var. Kendi bildiği yolu okudu. Bunun ilişkimin bitmesiyle ilgisi yok” yorumunda bulundu.

“LÜZUMSUZ ŞEKİLDE ÖPÜŞME SAHNESİNİN ALTI ÇİZİLDİ”

Görgüzel, kadrosunda yer aldığı ‘Seviyorsan Git Ayrıl Bence’ adlı tiyatro oyununda rol arkadaşı İrfan Kangı’yla öpüşmüştü. Oyunun gala gösterimini izleyenler arasında Hamdi Alkan da vardı. Kangı, öpüşme sahnesi öncesi Alkan’a dönerek, “Şimdi Selen Hanım’ı öpeceğim ama sonra bu ilişkimizi etkilemesin, öpebilir miyim? Benim eşim de burada, hanım beni eve almayacak” demişti.

Günlerce magazin gündeminden düşmeyen olay hakkında da konuşan Hamdi Alkan, şu açıklamayı yaptı:

Alıntı Metni
Güzellik iksiri ‘sünnet derisi’
PaYLaŞşşş