48. Pantene Altın Kelebek ödüllerine ‘Yargı’ damgası

Bu yıl 48’incisi düzenlenen Pantene Altın Kelebek ödülleri yine birbirinden renkli görüntülere sahne oldu. Başrollerini Pınar Deniz (Ceylin) ve Kaan Urgancıoğlu’nun (Ilgaz) paylaştığı, Kanal D’nin ilgiyle izlenen Ay Yapım imzalı dizisi ‘Yargı’ geceye damga vurdu.

Kaan Urgancıoğlu ‘En İyi Erkek Oyuncu’ ödülünün sahibini olurken Pınar Deniz de En iyi Kadın Oyuncu ödülünü kaldırdı. Yargı dizisi ise En İyi Dizi ödülünü aldı

“KALBİMİN NASIL ATTIĞINI GÖRSENİZ KEŞKE”

Pınar Deniz yaptığı konuşmada, “Kalbimin nasıl attığını bir görseniz keşke. Ben küçüktüm ve tabi ki bende Altın Kelebek izleyip bu ödülü almayı hayal ederdim. Tabi ki sizlere çok teşekkür ederim, bizleri izleyip çocuk Pınar’ın bu ödülü almasını sağladınız” sözlerini kullandı.

Content Video – En İyi Kadın Oyuncu Pınar Deniz – Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2022
48. Pantene Altın Kelebek Ödülleri sahiplerini buluyor!

“O BUNU GÖREMEDİ”

Kaan Urgancıoğlu yaptığı açıklamada “Annem bana teşekkür edersen çok iyi olur dedi. Bütün aileme anneme, kuzenlerime teşekkür ediyorum. Babam erken yaşta aramızdan ayrıldı. Dedem keza öyle beni küçük yaşta gördüğünde bu çocuk artist olur demiş. Uzun zamandır artistlik yapıyorum ama o bunu göremedi”dedi.

Content Video – En İyi Erkek Oyuncu Kaan Urgancıoğlu – Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2022

“ŞİMDİ YENİDEN KARŞINIZDAYIM”

Yargı Dizisi ile En İyi Senarist Ödülünü alan Sema Ergenekon yaptığı konuşmada şunları söyledi: 2014 yılında Karadayı ile yine bu sahnede en iyi senaryo ödülü alırken meme kanseri tedavimin ikinci kürünü yeni almıştım. Buruk bir sevinç, daha çok korku ve endişe vardı. Kafamda da saç yoktu. Peruğumla çıkmıştım. Şimdi yeniden karşınızdayım, saçım kendi saçım. Buradan şu an bu hastalıkla mücadele eden tüm kadınlara şunu söylemek istiyorum, geçiyor. Geçecek.

Yargı’da ters köşe!

Törende ödül veren Demet Özdemir gecenin en şık isimleri arasındaydı.

ÖDÜLÜ ESKİ EŞİNE ARMAĞAN ETTİ

Öte yandan En İyi Kadın Şarkıcı ödülünü alan Zeynep Bastık eski eşiTolga Akış’a teşekkür etti. Zeynep Bastık şu ifadeleri kullandı: Yıllarca saç fırçasına yaptığım konuşmayı şu an burada yapıyor olmak inanılmaz. Bir dakika önce kalp atışlarım çok hızlandı. Öncelikle anneciğime çok teşekkür etmek istiyorum. En büyük teşekkürü Tolga Akış’a etmek istiyorum. Bu ödül çok anlamlı.

PaYLaŞşşş