Aleyna Tilki gizemli erkek arkadaşıyla görüntülenince neye uğradığını şaşırdı

Müzik kariyerinin dışında sosyal medya paylaşımları ve iddialı açıklamalarıyla da gündemden düşmeyen Aleyna Tilki, Geçtiğimiz aylarda yüzü olduğu firmanın reklam kampanyası için seslendirdiği şarkıyı yaza merhaba partisiyle kutlamıştı. Tilki, “Aşkta şansız mısınız?” sorusuna şu sözlerle yanıt vermişti:

Alıntı Metni

“AYRILIĞI ANNE VE BABAMDAN ÖĞRENDİM”

21 yaşındaki şarkıcı, “Hiç aldatıldın mı ya da terk edildin mi?” sorusu üzerine de “Yok, terk de etmedim. Ben ayrılığı anne ve babamdan öğrendim. Onlar ayrıldığında bile annem, babamın evine gidip onun evinin mutlu olmasını, iyi olmasını istedi. Beraber babamın evini kurdu. Ben arkadaş olarak kalmayı seçiyorum. İlişki bitince ‘Güle güle’ demek yerine arkadaş olmayı tercih ediyorum. Gerçekten çok sadık bir ilişki geçiriyorum. Herkesin bir vakti var, bir yol ayrımı oluyor. Ben uzun dönem ilişki taraftarıyım ama bir ömür boyu biriyle kalamam” demişti.

“SESİM KÖTÜ OLSAYDI, DİREK DANSÇISI OLURDUM”

Geçtiğimiz günlerde Twitter hesabından bir paylaşım yapan Aleyna Tilki, “Eğer sesim çok iyi olmasaydı, dünya starı olma hayalim olmasaydı Las Vegas’taki en ünlü pole dancer (direk dansçısı) olurdum. Sonra da tüm mirasımı insan duygularını araştırmak için bağışlardım” dedi.

Aleyna Tilki: Aşkta şansım yok

TAKİPÇİLERİNİ İKİYE BÖLDÜ

Aleyna Tilki, bu paylaşımından kısa süre sonra da direk dans pozlarını paylaştı. Pembe iç çamaşırlarıyla poz veren Tilki, takipçilerini ikiye böldü. Bir kısım Tilki’nin pozlarını çok beğendiğini söylerken bir kısım da “Kendini bozma, sesinle gündeme gel” ve “Dünya starı olmak isterken direk dansçısı olacaksın” yorumları yaptı.

ERKEK ARKADAŞI GERİYE DÖNDÜ

Aleyna Tilki, önceki gün bir erkek arkadaşıyla Rumelihisarı’nda baş başa kahvaltı yaptı. Öğle saatlerinde geldikleri mekanın teras katına çıkan ikili, kahvaltı keyfi yaparken Boğaz havası aldı. Koyu sohbet sonrası mekanın çıkış kapısına yönelen çiftten, erkek arkadaşı görüntülendiklerini fark edince geriye döndü.

KEYİFLİ HALİ DİKKAT ÇEKTİ

Tilki ile kısa süreli konuşan erkek arkadaş görüntülenmekten kurtulamayacaklarını anlayınca şarkıcının arabasının direksiyonuna geçti. Erkek arkadaşının hemen ardından mekandan ayrılan şarkıcının keyifli olduğu dikkatlerden kaçmadı. “Hayli keyifliyim” diye söze başlayan şarkıcı, “İngiltere’den döndüm, albüm hazırlıyorum Türkçe, buradayım” dedi.

“SADECE AŞIK OLMAM ZOR”

Yanındaki kişi için, ”Arkadaşım” açıklaması yapan şarkıcıya “Aşktan yana şansım yok” açıklaması hatırlatılınca, “Kumarda kaybediyorum, aşkta kazanır mısın?’ dediler. Dedim ki kumarda kaybetmekle alakası yok, onda da şanssız olabiliyor insan ” diye konuştu. “Aşkta şansız olduğunuza inanıyor musunuz?” sorusuna şarkıcı, “Sadece aşık olmam zor” diye cevapladı.

“BENİ ÇOK İYİ ANLAYAN BİRİYLE EVLENEBİLİRİM”

Tilki’nin “Çocuk için evlenebilirim” açıklaması hatırlatılınca, “Başka türlü evlenmem” dedi. “Evleneceğiniz erkek nasıl olmalı?” sorusuna Tilki, “Beni kontrol etmeye çalışmayan, özgürlüğümü kısıtlamayan ve beni çok iyi anlayan biriyle evlenebilirim” dedi.

“ARABADA POZ VERMEYİ SEVİYORUM”

“Sperm bankasından çocuk yapmayı düşünür müsünüz?” Sorusuna üzerine şarkıcı, “Yok, istemem. Sonuç olarak çocuğun normal büyümesi gerekiyor, öteki hissetmemesi gerekiyor. O yüzden bir babası olsa iyi olur yani” diye cevap verdi. Arabasının içerisinde paylaştığı bikinili fotoğrafların sosyal medyada yoğun ilgi gördüğü hatırlatılan şarkıcı, “Ben sahilde bikinili poz vermektense arabada orada burada poz vermeyi seviyorum. Ben bikini giyeceksem oralarda giyeyim yani” dedi. Popçu Gülşen’i taklit ediyor iddialarına ise, “Ne alakası var?” şeklinde konuştu.

Aleyna Tilki klip çekiminden paylaştı!
Banu Alkan’dan Aleyna Tilki’ye gönderme
PaYLaŞşşş