Merve Boluğur ve Mert Aydın’dan yeni paylaşım! ‘İlk ve son aşkımsın’

Şarkıcı Murat Dalkılıç (39) ile oyuncu Merve Boluğur (34), 24 Ağustos 2015’te nikah masasına oturmuş; ancak mutlulukları uzun sürmeyen çiftin ikinci evlilik yıl dönümlerini kutlamaya bir hafta kala boşanma kararı aldığı ortaya çıkmıştı. Beykoz 1. Aile Mahkemesi’nde yapılan duruşma neticesinde, Dalkılıç ile Boluğur anlaşmalı olarak yollarını ayırmıştı.

“MURAT’TAN SONRA KENDİNİ TOPARLAYAMADI”

Boşanma sonrasında ise Merve Boluğur’un psikolojik olarak zor günler geçirdiği ve bu nedenle de ekranlardan uzaklaştığı iddia edilmişti. Son dönemdeki açıklamaları ve sosyal medyadaki paylaşımlarıyla dikkat çeken oyuncu ile ilgili, “Murat’tan sonra kendini toparlayamadı” ve “Bu kız delirdi” şeklinde yorumlar yapılmış; bazı sosyal medya kullanıcıları da Murat Dalkılıç’ı eleştirmişti.

“HANGİ HAKLA ‘BU KIZ DELİRDİ’ YAZIYORSUNUZ!”

Ünlü popçu, kendisine gelen tepkiler karşısında geçtiğimiz haftalarda ilk kez konuşmuştu. Instagram hesabından bir açıklama yapan Dalkılıç, şunları söylemişti:

Alıntı Metni
Sahneye çıkması olay olan Merve Boluğur: Sesimle oynanmış!

BİR AÇIKLAMA DA MERVE’DEN GELDİ

Dalkılıç’ın paylaşımı, kısa sürede gündem olurken dikkat çeken bir açıklama da Merve Boluğur’dan gelmişti. Ünlü isim, açıklamasında şu ifadelere yer vermişti:

Alıntı Metni

MERVE’NİN GERGİN ANLARI

Merve Boluğur, gündeme bomba gibi düşen açıklamalardan sonra sevgilisi Mert Aydın ile birlikte bir alışveriş merkezinden çıkarken objektiflere takıldı. Bir hayli gergin gözüken Boluğur ve sevgilisi, “Tatiliniz nasıl geçti?” sorularına cevap vermeden valeden araçlarını istediler.

Geçtiğimiz aylarda şarkıcılığa soyunan ve söylediği şarkılar ile sosyal medyada ağır eleştiri alan Boluğur, kendisini görüntüleyen basın mensuplarını görmezden gelip hızla aracına yürüdü.

Merve Boluğur ve yeni sevgilisi Mert Aydın’ın bebek merakı

ADETA ÇILGINA DÖNDÜ

Eski eşi Murat Dalkılıç’ın açıklamaları da sorulan ünlü isim, adeta çılgına dönerek; “Yanımda sevgilim var, bu nasıl bir soru sormak!” diyerek gazetecilere bağırdı. Oyuncu; muhabirlerin, “İşimizin gereğini yapıyoruz. Murat Bey size destek verdi, siz de karşılık verdiniz” cümlelerine ters ters bakarak yoluna devam etti.

Sinirlerine hakim olamayan Merve Boluğur, ardından “Siz ne yaptığınızı zannediyorsunuz? Nasıl bir şey bu ya!” diyerek sitem etti.

MERVE’DEN SEVGİLİSİNE YORUM

Şimdilerde ilişkilerine dolu dizgin devam eden Merve Boluğur-Mert Aydın çiften yeni bir aşk pozu geldi. Güzel oyuncuya sarıldığı, siyah beyaz bir fotoğrafı 35.3 bin takipçisi bulunan Instagram sayfasından yayınlayan DJ Mert Aydın, paylaşımına “İlk ve son aşkımsın” notunu yazdı.

Ünlü isim de buna kayıtsız kalamayarak, sevgilisine; “Kocam” ve “Jelibonum” diyerek seslendi.

İkilinin kısa sürede gündem olan bu karesine, takipçileri; “Hemen nikah”, “Mutluluğunuz daim olsun” ve “Yaş kaç bilmiyorum ama ilk aşk için biraz geç olmamış mı?” gibi yorumlar yaptı.

Merve Boluğur: Erkekcik gibi konuşmaktan vazgeçin
PaYLaŞşşş