Sokaklarda yaşayıp çöpten yiyecek topluyor! Eski model naylon bir tentenin altına sığındı

Bir döneme damgasını vuran ‘Baywatch’ (Sahil Güvenlik) dizisinin yıldızlarından Jeremy Jackson ile 2012’de dünyaevine giren eski fitness modeli ve oyuncu Loni Willison, eşinden şiddet gördüğü gerekçesiyle 2014’te boşanmıştı.

Boşanmanın ardından Jackson ile ilişkisi tamamen kopan Willison, ruh sağlığını kaybetmiş ve kötü alışkanlıklar edinmişti. Eski eşinden veya bir başkasından hiçbir destek görmeyen ünlü isim, evsiz kalarak Los Angeles sokaklarında hayatını devam ettirmeye başlamıştı.

“KİMSENİN UMURUNDA DEĞİLİM”

Sekiz yıldır sokaklarda yaşayan ve çöpten topladığı yiyeceklere beslenen Willison, geçtiğimiz aylarda kendisini görüntüleyen muhabirlerden biriyle konuşmuştu. Loni, “Hayatınızın ters gitti yer neresiydi?” diye soran muhabire şu yanıtı vermişti:

Alıntı Metni

Bu konuşmanın ardından muhabir Loni Willison’a limonata ve ton balıklı sandviç ikram etmişti. Her ikisini de teşekkür ederek alan Willison’ın, bir zamanlar pırıl pırıl parlayan üst ön dişlerinin ise artık yerinde olmadığı dikkat çekmişti.

YİNE SOKAKLARDA GÖRÜNTÜLENDİ

Bir market arabasına koyduğu bütün eşyalarıyla sık sık objektiflere takılan 40 yaşındaki Loni Willison, önceki günlerde yine sokaklarda görüntülendi.

Genellikle yalnız başına objektiflere takılan Willison’ın yanında bu kez kendisi gibi sokaklarda yaşayan bir adam vardı. Arkadaş oldukları düşünülen ikilinin, kendilerine mavi tentenelerden bir çatı inşa ettiği de anlaşıldı.

Peşindeki paparazzileri fark eden Loni, kameralara bir bakış attıktan sonra market arabasındaki eşyaları ve yanındaki erkek arkadaşıyla yoluna devam etti.

Sokaklarda yaşayan Loni Willison: Beni kötü insanlar bu hale getirdi
Eski model Loni Willison sokaklarda yaşıyor
PaYLaŞşşş