Ahu Uysal Elon Musk ile davalık oldu!

Ahu Aysal, 2014 yılında Hollanda merkezli Space Expedition Cooperation (SXC) firmasının organizasyonu ile uzaya gitmek için başvuru yapmıştı. Amsterdam ve Fransa Bordeaux’da iki ayrı eğitime katılan Aysal, yer çekimsiz ortamda uçmuştu. Ancak sonra yolculuk iptal olmuştu.

“BU ZAMANDA 100 BİN DOLAR AZ MI?”

Nişantaşı City’s’de görüntülenen cemiyet hayatının ünlü ismi, dünyanın en zengin iş insanlarından Elon Musk’a dava açtığını açıkladı.

Alıntı Metni

“MARS’A KALMAK ÜZERE BİLE GİDERİM”

Uzaya gidecek ilk Türk olmak için yıllardır uğraş veren Ahu Aysal, mahkemenin devam ettiğini belirterek, “Paramla rezil oldum. Ya paramı verecekler ya da uzaya gönderecekler. Ama ben uzaya gitmeye razıyım. Mars’a kalmak üzere bile giderim. Pek normal değilim” şeklinde konuştu.

“BİR AYAĞIM TOPRAK ALTIMDA KALDI”

Ahu Aysal’ın sahibi olduğu Les Ottomans, otelin borçları nedeniyle 2020 yılında satılmıştı. Oteli çocuğu gibi gördüğünü ifade eden Aysal, “Çok üzgünüm ama yapacak bir şey yok. Arkaya bakamazsınız. Olan oldu, otel gitti. Orası benim çocuğum gibiydi, ‘bir ayağım toprak altında kaldı’ diyebilirim ama geriye de bakamayız” şeklinde konuşmuştu.

Ahu Aysal Kerimoğlu kızlarına 25’er milyon TL mi verdi?, Elon Musk’a sarılmak için Twitter’ın önünde günlerce kamp kurdu
PaYLaŞşşş